Вие сте тук Начало Изпити

Изпити в автошкола Driving School

Име на курсиста

Теория или Практика

Дата Час  
СТРАТИ ДИШЕВ                   Практика     09.01.15 10.00  
ДАНИЕЛА СОРБЕВА                   Практика 09.01.15 10.00  
АЛЕКСАНДРА ТОНЕВА                   Практика 09.01.15 10.00  
КАЛОЯН ПЕТКОВ                   Практика 09.01.15 10.00  
АЛЕКСАНДЪР ВАСИЛЕВ                   Практика 09.01.15 10.00  
ДЕЛЯНА ГЕОРГИЕВА                   Практика 09.01.15 10.00  
ХРИСТО МАДЖАРСКИ                   Практика 09.01.15 10.00  
ЛИЛЯНА МИНЧЕВА                   Практика 09.01.15 10.00  
                    Практика 09.01.15 10.00  
                    Практика      
         
Име на Курсиста               Теория
24.01.15    
 МИЛЕНА ТОМОВА     10.00  
МАГДАЛЕНА ЦОЛОВА     10.00  
АЛЕКСАНДРА ПЕТРОВА     10.00  
КРАСИМИР МАЛЧЕВ     10.00  
ИВАН КОВАЧЕВ     10.00  
ЗАХАРИ ЗАХАРИЕВ     10.00  
ИВАЙЛО СТОЯНОВ     10.00  
БОЖУРКА ВЛАДИМИРОВА     10.00  
 ДРАГОМИРА РУСЕВА        
ЛИЛЯНКА ГЕОРГИЕВА        
 ЦВЕТИНА ИВАНОВА        
ИМЕ НА КУРСИСТ
  ПРАКТИКА
28.01.15    
 МАРИЯ БЕЛЧЕВА     10.00  
ТАНЯ ДИМИТРОВА     10.00  
ИЗАБЕЛА ХРИСТОВА     10.00  
ЛИЛЯНА МИНЧЕВА     10.00  
АНТОНИЯ НЕДЯЛКОВА     10.00  
МАДЛЕН МАРКОВА     10.00  
МАРТИНА КОЛЕВА     10.00  
ЗАХАРИ ЗАХАРИЕВ     10.00  
      10.00  
         
         
Име на Курсист      ТЕОРИЯ   11.02.15 13.30ч  
 ХРИСТО НИКОЛОВ        
 ДШОШКУН АМЕТ        
 ЕЛИ ВАТАШКА        
 НИКОЛИНА ДИМИТРОВА        
 МОНИКА ВЕЛЕВА        
 ЕМИЛ ГАВАЗОВ        
 СТАНИСЛАВ ПЕТРОВ        
 РАДИ ПАВЛОВ        
 КАТРИН ГЛИНДЖЕВА        
 АННА РЕЗАЙОФ        
         
Име на Курсист       Практика   16.02.15г 10.00ч  
         
МАРИЯ БЕЛЧЕВА        
МАРИЯ ДЮЛГЕРОВА        
ЛИНЯНКА ГЕОРГИЕВА        
ИВАН КОВАЧЕВ        
АТАНАС АНТИЕВ        
МАРИЯ СТЕФАНОВА        
НЕЛИ ГРИГОРОВА        
МАГДАЛЕНА ЦОЛОВА        
ХРИСТО НИКОЛОВ        
СТАНИСЛАВ СИМЕОНОВ        
         
    Име на Курсист         Теория 22.02.12г 10.00ч  
         
Габриела Динкова        
Иван Асенов        
Гергана Илчевска        
Диляна Василева        
Тодор Касабов        
Стоян Михайлов        
Крум Станков        
Валентин Милев        
Маринела Априлова        
Васил Пенков        
Александра Мойсовска        
         
    Име на Курсист         Практика 22.02.12г 11.30.00ч  
         Инструктор      
Емил Тодоров        Велев Корса    
Светослав Вутков        Георгиев Ауди А4    
Цветелина Ченаклиева        Танчев Мерцедес    
Вероника Цветкова        Танчев    Мерцедес    
Цветелина Ненчовска        Георгиев Ауди А4    
         
Име Курсист Изпит по ТЕОРИЯ 12.03.12г 10.00ч  
         
Ивет Димитрова        
Михаил Кирилов        
Ели Стефанова        
Стефан Кирилов        
Боряна Динева        
Ренета Разванска        
Краси Костов        
Иван Божилов        
Диляна Василева        
Тодор Касабов        
Валентин Милев        
Иван Асенов        
Здравка Йорданова        
Валентин Илиев        
         
Име Курсист Изпит по Практика 13.03.12г 10.00ч  
         
Васил  Пенков        
Александра Мойсовска        
Соня Андреева        
Цветелина Ченаклиева        
Петър Величков        
Катя Величкова        
Ванина Райчева        
Маринела Априлова        
         
Име Курсист Изпит  по Практика 20.03.12г 10.00ч  
Белова Лилия        
Евелина Хачатурова        
Борис Митов        
Галя Крумова        
Емил Тодоров        
Иван Чакъров        
Никола Чакъров        
Гергана Илчевска        
Крум Станков        
         
Име Курсист Изпит по Теория 21.03.12г 10.00ч  
Ивайло Митов чл 157      
Александър Кирилов чл 157      
         
Кристиян Лазов        
Емил Бранков        
Здравка Йорданова        
Михаил Кирилов        
Валентин илиев        
Тодор касабов        
Валентин Милев        
Ренета Разванска        
Боряна  Динева        
Иван Божилов        
Христо Димитров        
Александър Величков        
         
Име Курсист Изпит по Теория 02.04.12г 10.00ч  
         
Александър величков        
Боряна Динева        
Ренета Разванска        
Тодор Касабов        
Кристиан Лазов        
Здравка Йорданова        
Надежда мечева        
Симеон катански   кат м      
Ивайло Митов   чл 157      
Александър Кирилов   чл 157      
Цветелина Николова        
         
име курсист Изпит по практика 04.04.12г 10.00ч  
         инструктор      
Марина Моллова    Велев      
Иван Божилов    Велев      
Крум  Станков    Миланов      
Гергана Илчевска    Миланов      
Стоян Михайлов    Георгиев      
Евелина Хачатурова    Георгиев      
Соня Андреева    Георгиев      
Стефан Кирилов    Танчев      
Виктория Маджарска    Миланов      
         
Име Курсист Изпит по Теория 17.04.12г 11.30ч  
         
Кристиян Лазов        
Надежда Мечева        
Ренета Разванска        
Цветелина Еркова        
Александър Величков        
Ивайло Митев чл.157      
Димитър Стоянов чл.157      
Любомир Стоянов        
Даря Николаева        
Сабина Стоянова        
Александър кирилов чл.157      
         
Име Курсист изпит по практика 20.04.12г 10.00ч  
         
Стефан Кирилов        
Соня Андреева        
Евелина Хачатурова        
Ивайло Митев чл.157      
Валентин Илиев        
Тодор Касабов        
Иван Асенов        
Ели Стефанова        
Николета Стоянова        
         
Име Курсист   Изпит по теория 03.05.12г 10.00ч  
         
Радослава Гъркова        
Оля Иванова        
Деана василева        
Благомир Стоянов        
Мартина Георгиева        
Христо Христов        
Кирил Минков        
Александър Диков        
Любомир Иванов        
Цветелина Еркова        
Гергана Назърова        
         
Име Курсист Изпит по Практика 03.05.12г 11.30ч  
         
Ивайло Стефанов чл.157      
Димитър Митев чл.157      
Александър Марков чл.157      
Емил Бранков        
Валентин Илиев        
         
Име Курсист Изпит по Практика 04.05.12г 10.00ч  
         
Александър величков        
Диана Димитрова        
Ивет Димитрова        
Христо Димитров        
Диляна Василева        
Иван Асенов        
Соня Андреева        
Крум Станков        
Гергана Илчевска        
Мая Лилова        
         
Име на Курсист Изпит по Практика 18.05.12г 10.00ч  
         
Марина Тачева        
Цветелина Алексиева        
Иван Асенов        
Кирил Михайлов чл.157      
Оля Иванова        
Сабина Стоянова        
Адриана Савова        
Емил Бранков        
         
Име на Курсист Изпит по Теория 21.05.12г 10.00ч  
         
Александър Георгиев        
Петър Попункъов        
Надежда Сивова        
Иванета Страшимирова        
Кристиян Белев        
Росица Димитрова        
Мартин Гугов        
Васил Николов        
Иван Балкански кат.М      
Христо Брадваров        
Андрей Хорозов        
Вера Мутавчийска        
Благомир Стоянов        
Гергана Назърова        
Деяна Ананиева        
Симеон Григоров чл.157      
         
Име на Курсист Изпит по Теория 04.06.12г 10.00ч  
         
Никол Христова        
Диляна Лопес        
Емилия Стоянова        
Таня Евтимова        
Ирена Тодорова        
Кристиян Белев        
Иванета Страшимирова        
Христо Брадваров        
Благомир Стоянов        
Деяна Ананиева        
Илия Димитров кат.М      
Християн бояджиев чл.157      
         
         
име курсист Изпит по Практика 04.06.12г 11.30ч  
         
Диян Кехайов        
Симеон Григоров чл.157      
Радослава Гъркова        
Кирил Стоилков        
Здравка Иванова        
         
Име на Курсист Изпит по Теория кат.Б 25.06.12г 10.00ч  
         
Валентин Такиев        
Кольо Маринов        
Станислав георгиев        
Лора Манолова        
Алек Неделчев        
Емилия Стоянова        
Благомир Стоянов        
Никол Христова        
Илия Димитров кат.М      
Ренета Разванска        
Михаил Стойчев        
Върбан Вутов чл.157      
Християн Бояджиев чл.157      
Сузана Томова        
         
Име на Курсист Изпит  по Практика 26.06.12г 10.00ч  
         
Десислава Костадинова   Миланов    
Александър Георгиев   Георгиев    
Иванета Страшимирова   Танчев    
Мартин Гугов   Колев    
Христо Христов   Велев    
Мартин Васев   Велев    
Симеон Григоров чл.157 Миланов    
         
Име на Курсист Изпит по Теория 09.07.12г 13-30ч  
         
Милена Александрова        
Дайана Цанева        
Иван Адамов        
Нели Христова        
Александър Белемезов        
Благомир Стоянов        
Велислава Златкова        
Никол Христова        
Алек Неделчев        
Кольо  Маринов        
Валентин Такиев        
Върбан Вутов        
християн Бояджиев        
Божана Петрова        
Ивана Драгоева        
Константин Кирилов        
         
Име на Курсист Изпит по Практика 11.07.12г 10.00ч  
         
Габриела Динкова        
Диляна лопес        
Росица Димитрова        
Таня Евтимова        
Васил николов        
Кристиян Белев        
Камелия Ангелова        
Пац станислав        
Надежда Сивова        
Деяна Ананиева        
         
Име на курсист Изпит по теория 23.07.12г 11.30ч  
         
Димитър Стоянов        
Елена Панкова        
Десислава Лазарова        
Зорница Аврамова        
Таня Славкова        
Джулиан Пачеджиев        
Велислава златкова        
Цветелина Еркова        
Никол Христова        
Върбан Вутов чл.157      
Илия Димитров м.кат      
Александър белемезов        
Христина пенкова        
Кристиян Ангелов        
         
Име на Курсист Изпит по Практика 30.07.12г 10.00ч  
         
Вера мутавчийска        
Надя иванова        
Иван адамов        
Алек Неделчев        
Андреа Вушкова        
Ирена Тодорова        
Евгения Николова        
Надежда Сивова        
         
Име на Курсист Изпит по Теория 07.08.12г 10.00ч  
         
Лилия Георгиева        
Андреа Дамянова        
Полина Стрезова        
Ася Адамова        
Тодор Александров        
Люсиян Павлов        
Велислава Златкова        
Никол Христова        
Христо Брадваров        
Николет Кожухарова        
Цветелина Еркова        
Мария Йосифова        
Име на Курсист Изпит по Практика 07.08.12.г 11-30ч  
         
Вера Мутафчийска        
Станислав Георгиев        
Надежда Сивова        
         
Име на Курсист Изпит по Практика 08.08.12г 10.00ч  
         
Константин Кирилов        
Петър Попункьов        
Александър Диков        
Кристиян Белев        
Александър Георгиев        
Лора Манолова        
Михаил Стойчев        
Сузана Томова        
Нели Христова        
         
Име на Курсист Изпит по Теория 13.08.12г 10.00ч  
Руслан Атанасов        
Лари Проси        
Екатерина Панова        
Александър Белемезов        
Марио Митов        
Цветелина Еркова        
Полина Стрезова        
Йосифова Мария        
Андреа Дамянова        
Ели Райкова        
Николет Кожухарова        
Весела Велева        
Соня Грозданова        
Върбан Вутов чл.157      
Име на Курсист Изпит по Практика 22.08.12г 10.00ч  
Андреа Дамянова        
Джулиан Пачеджиев        
Тодор Александров        
Никол Христова        
Диана Димитрова        
Антония Белухова        
Десислава Матеева        
Върбан Вутов чл.157      
Зорница Аврамова        
Таня Славкова        
         
Име на Курсист Теория 27.08.12г 11-30ч  
Руслан атанасов        
Александър Белемезов        
Камен Каменов        
Мирослав Панков        
Симеон павлов        
Асен Цветанов чл.157      
Михаела Иванова        
Стефан братанов        
Николай Балтов        
Име на Курсист Теория 03.09.12г 11.30ч  
         
Стефан Карагьозов        
Лилия Чаушева        
Николай Георгиев        
Владимир Давидов        
Денис Лашков        
Михаела искренова        
Стиляна георгиева        
Петя Луканова        
Стефан Братанов        
Симеон Павлов        
Николет Кожухарова        
Цветелина Еркова        
         
Име на Курсист Практика 04.09,12г 10.00ч  
         
Десислава Лазарова        
Валентин Такиев        
Кристиян Белев        
Лора Манолова        
Петър Попункьов        
Соня Грозданова        
Ася адамова        
Димитър Стоянов        
Асен Цветанов чл.157      
         
Име на Курсист Теория 17.09.12г 11-30ч  
Милена Христова        
Захари Караиванов        
Николай Балтов        
Михаела Искренова        
Денис Лашков        
Адриана Колева        
Борислав Иванов        
Мартин рупчин        
Любен Христов        
Мартин Маринов        
Мехмед Мехмед        
Елена  Гаванозова        
         
Име на Курсист Практика 18.09.12г 10.00ч  
Краси Костов        
Кристиян Николов        
Емилия стоянова        
Ани Митева        
Ирена Тодорова        
Нели Христова        
Джулиан пачеджиев        
Андреа Дамянова        
Боряна бобева        
Върбан Вутов чл.157      
         
Име на Курсист Теория 24.09.12г 11-30ч  
         
Диляна Братанова        
Илияна Дерменджиева        
Симеон Павлов        
Людмил лазаров        
Светла Петкова        
Иван спасов        
Кети Йорданова        
Михаела Искренова        
Николай Балтов        
Борислав Иванов        
Даниел Стефанов        
Ивелин Стефанов        
Слави Илиев чл.157      
Мария ангелова        
         
Име на Курсист Практика 29.09.12г 10.00ч  
Полина Стрезова        
Александър Белемезов        
Ивана Драгоева        
Кристиян Николов        
Александър диков        
Николет Кожухарова        
Мария Ангелова        
мирослав Панков        
Весела Велева        
Емилия Стоянова        
         
Име на Курсист Практика 01.10.12г 10.00ч  
Лилия Георгиева        
Владимир Давидов        
Диана Димитрова        
Антония Белухова        
Десислава Лазарова        
Лора Манолова        
Лари проси        
Камен Каменов        
Ели Райкова        
Краси  Костов        
         
Име на Курсист Теория 08.10.12г 10.00ч  
Елисавета Петкова        
Николай балтов        
Валерия Борисова        
Борислав Иванов        
Кети Йорданова        
Деляна Братанова        
Боряна Динева        
Милена Димитрова        
Симеон Стоянов М кат      
Десислава Иванова        
Кристина Георгиева        
Анелия Иванова        
Мартин николов        
Станьо Райков        
Християн Бояджиев чл.157      
         
Име на Курсист Практика 09.10.12г 10.00ч  
люсиян Павлов        
Кристиян Лазов        
Марио Митов        
Руслан атанасов        
Слави Илиев чл.157      
Иван Спасов        
Ивана драгоева        
Любен христов        
Александър Белемезов        
Валентин Такиев        
         
Име на Курсист Теория 22.10.12г 11-30ч  
         
Габриела Василева        
Петя Петрова        
Юлия Петрова        
Мартин Николов        
Валерия Борисова        
Борислав Иванов        
Милена Димитрова        
Николай балтов        
Далия Ботева        
Христо Арабаджиев        
Рая Дичева        
         
Име на курсист Практика 23.10.12г 10.00ч  
         
Лилия Чаушева        
Милена Христова        
Денис Лашов        
Краси Костов        
Станьо Райков        
Християн Бояджиев чл.157      
Боряна Динева        
Любомир Иванов        
Нели Христова        
Радослава Гъркова        
         
Име на Курсист Практика 31.10.12г 10.00ч  
         
Габриела Василева        
Мария Йосифова        
Александър Диков        
Христина Панкова        
захари Захариев        
Руслан Атанасов        
Десислава Матеева        
Людмил Лазаров        
Кристиян николов        
Лилия Георгиева        
         
Име на Курсист Теория 05.11.12г 11-30ч  
         
Симона Горанова        
Вероника Стоянова        
Борислав Величков        
Евгени Василев        
Мартин Сираков        
Борислав Иванов        
Христо Абаджиев        
Антоанета Петкова        
Милчо Стаменков        
Анелия Димова        
Емил Стоянов        
Бранимира Маринова        
Виолета Мутафчиева        
Антония Яковлиева        
Галина Петкова        
Александър Марков кат.С      
         
Име на Курсист Практика 09.11.12г 10.00ч  
         
Дайана Цанева        
Петя Луканова        
Николай Георгиев        
Елисавета Петкова        
Стиляна Георгиева        
Кольо Маринов        
Божана Петрова        
Мирослав Панков        
         
Име на Курсист Теория 19.11.11г 10.00ч  
         
Крис  Илиев        
Елеонора Соименова        
Боряна Арабаджиева        
Георги димов        
Даринка Хитова        
Николай Димитров        
Антоанета петкова        
Николай Балтъов        
Александър Марков чл.157      
Венцислав Иванов        
Ася Славчева        
Полина Искърова        
Ангел Станков        
Милен Стефанов        
Милчо стаменков        
Ренета Разванска        
         
Име на Курсист Практика 20.11.12г 10.00ч  
         
Цветелина Еркова        
Десислава Иванова        
Елена Панкова        
Петя петрова        
Денис Лашков        
Джулиан Пачеджиев        
Борислав Величков        
Емил Стоянов        
Людмил Лазаров        
Божана Филипова        
         
Име на Курсист Практика 21,11.12г 10.00ч  
         
Валерия борисова        
Михаела Иванова        
Екатерина Панова        
Стефан Карагьозов        
Мартин Николов        
Борислав иванов        
Евгени Василев        
Даниел стефанов        
Ивелин стефанов        
Захари Карагьозов        
         
Име на курсист Теория 03,12.12г 10.00ч  
         
Трайчо стефанов        
Росица Панкова        
Мирела Василева        
Ренета Разванска        
Крис Йонев        
Николай Балтов        
Антоанета Петкова        
Елеонора Стоименова        
Димитрина Стоименова        
Йоана христова        
Рая Райчева        
Андрей Киров        
Кристиян спасов        
Александър груев        
Александър георгиев кат.М      
Име на Курсист Практика 04.12.12г 10.00ч  
         
Вероника Стоянова        
Кети Йорданова        
Мартин Станков        
Ангел станков        
Анелия Димова        
Мартин Сираков        
Юлия Петрова        
Александър Марков чл.157      
Елисавета Петкова        
         
Име на Курсист Практика 07.12.12г 10.00ч  
         
Ася Славчева        
Кристина георгиева        
Николета Бибова        
Венцислав Иванов чл.157      
Боряна арабаджиева        
Емил Стоянов        
Петя петрова        
Десислава Иванова        
Стилияна Георгиева        
Руслан атанасов        
         
Име на Курсист Практика 15.12.12г 10.00ч  
         
Христо Брадваров        
десислава Йорданова        
Христина Пенкова        
Йосифова Мария        
Мартина Георгиева        
Илияна дерменджиева        
Полинач искърова        
Георги Димов        
Милен стефанов        
Николета Бибова        
         
         
         
         
Име на Курсист практика 19.12.12г 10.00ч  
         
Далия Ботева        
Петя Луканова        
Лари Проси        
Кристиян Спасов        
Виолета  Мутафчийска        
Анелия Димова        
Мартин сираков        
Юлия Петрова        
Александър Величков        
Боряна арабаджиева        
         
Изпити       2013г      
         
Име курсист Теория 07.01.13г 10.00ч  
Светла христова        
Митко Димитров        
Михаил димитров        
Марина Мавродиева        
Димитър Петров        
Елеонора Стоименова        
Мирела василева        
Николай Балтов        
Благомир стоянов        
Трайчо стефанов        
Даниел Обретенов чл.157      
Аспарух Киров чл.157      
Петя Игнатовска        
Богдан Иванов кат.М      
         
Име на Курсист Практика 15.01.13г 10.00ч  
Николай Димитров        
Антоанета петкова        
Александър Груев        
Христо Абаджиев        
Тодор Александров        
Юлия Петрова        
Петя Петрова        
Полина Искърова        
Дарина Хитова        
         
Име на Курсист Теория 21.01.13г 10.00ч  
Андрей Георгиев        
Камен Русимов        
Надежда христова        
Трайчо Стефанов        
Марина Мавродиева        
Благомир Стоянов        
Камелия Колева        
Калина Радойновска        
Михаил дИмитров        
Весела Илиева        
Теодора Петрова        
Николай Николов        
Антоанета Григорова        
Любомир Смилков        
Филип Ванчев        
         
Име на Курсист Теория 11.30ч 28.01.13г  
Ния Спасова        
Сузана Върбанова        
Николай Добрев        
Александрина Андреева        
Калоян Василев        
Весела Йовева        
Ния Кирилова        
Филип Ванчев        
Любомир Смилков        
Калина Радойновска        
         
Име на Курсист Практика 01.02.13г 10.00ч  
Крис Йонев        
Елеонора Стоименова        
Николай Балтов        
Митко Димитров        
Христо арабаджиев        
Цветелина Еркова        
Мирела Василева        
Полина Искърова        
Аспарух Киров чл.157      
         
Име на Курсист Практика 08.02.13г 10.00ч  
Анелия Димова        
Милчо Стаменков        
Михаил Кирилов        
Филип Ванчев        
Петя Игнатовска        
Надежда Христова        
Бранимира Маринова        
Ася Славкова        
Далия Ботева        
         
Име на Курсист Практика 15.02.13г 10.00ч  
         
Ася Славкова        
Анелия Димова        
Михаил Кирилов        
Полина Искърова        
Любомир Смилков        
Елена Пенкова        
Андрей Георгиев        
Андреа Дамянова        
         
Име на Курсист Теория 18.02.13г 10.00ч  
         
Благомир Стоянов        
Траичо Стефанов        
Весела Йовева        
Николай Добрев        
Максимилиян Максимов        
Цветелина Димитрова        
Владимир владимиров        
         
         
         
         
         
Ивалина Славова        
         
         
         
Десислава Христова        
         
         
         
Савина Димова        
         
Име на Курсист Теория 04.03.13г 10.00ч  
         
Томислав манчев        
Димитър Симеонов        
Марио Илиев        
Милан Николов        
Савина Димова        
Владимир Владимиров        
Росен Миков        
Марина Мавродиева        
Михаил Димитров        
Димитър Парталин        
         
Име на Курсист Практика 05.03.13г 10.00ч  
Ния Спасова        
Камелия Колева        
Андрей Георгиев        
Любомир Смилков        
Максимилиян Максимов        
Сузана Върбанова        
Ния кирилова        
Христина Пенкова        
Михаил Кирилов        
Андреа дамянова        
         
Име на курсист Практика 18.03,13г 10.00ч  
Камелия Колева        
Сузана Върбанова        
Цветелина Еркова        
Трайчо Стефанов        
Теодора Петрова        
Александрина Андреева        
Ния Спасова        
Максимилиян Максимов        
Мария йосифова        
Ивалина Славова        
         
Име на Курсист Практика 22.03.13г 10.00ч  
Антоанета Григорова        
Светла Христова        
Весела Илиева        
Калоян Василев        
Калина Радойновска        
Десислава Христова        
Владимир Владимиров        
Димитър Петров        
Весела Йовева        
         
Име на Курсист Теория 25.03,13г 11.30ч  
         
филип Гуляшки        
Димитър Танев        
         
Александър Тодоров        
Християна Ташева        
Димитър Симеонов        
Михаил Димитров        
Даниел Обретенов чл.157      
Биляна Василева        
Джулия Велчева        
Христина Златинова        
Мария Савова        
Ива Колева        
Николай георгиев        
Яни Янев        
         
Име на Курсист Теория 03.04.13г 10.00ч  
Денка Ковачева        
Димитър Танев        
Таня Димитрова        
Християна ташева        
Христина Златинова        
Димитър Симеонов        
Марио Андреев        
Людмила Перцева        
Христо Коцев        
Пламена Йовчева        
Стоян Арсов        
Камелия Станилова        
         
Име на Курсист Практика 04.04.13г 10.00ч  
Александрина Андреева        
Милан Николов        
Симона Горанова        
Ива Колева        
Даниел Обретенов чл.147      
Десислава Христова        
Росица Панкова        
Николай Георгиев        
Светла Христова        
         
Име на Курсист Практика 11.04.13г 10.00ч  
Росен Миков        
Гергана Назърова        
Николай Добрев        
Даниел стефанов        
Христина Пенкова        
Цветелина Еркова        
Михаил Димитров        
         
 Име на курсист  Практика  19.04.13г  10ч  
Симона Горанова        
Николай Георгиев        
Пламена Йовчева        
Александър Тодоров        
Росен Миков        
Гергана Назърова        
Милан Николов        
Максимилиан максимов        
         
Име на курсист Теория 13-30ч 30.04.13г  
Петя Грънчарова        
Борислава Чакърян        
Христина Иванова        
Стоян арсов        
Мария денчева        
Денка КОвачева        
Любомир Банков        
Първан Първанов        
Георги илиев        
Благомир Стоянов        
         
 Име на Курсист  Практика  20.0513г  10.00ч  
Габриела Кръстева        
Димитър Симеонов        
Христо Коцев        
Боряна Динева        
Ирена тодорова        
Николай Георгиев        
Любомир банков        
Име на Курсист теория 28.05.13г 10.00ч  
Андриана Ковачева        
Александър марков        
Смилена пандурска        
Клавдия Ценова        
Христо църовски        
Мартин Павлов        
Младен Топалски        
Стоян арсов        
Иво Недялков        
Момчил Стоянов        
Милена илиева        
Теодора Цветанова        
Първан първанов        
         
Име на Курсист Практика 29.05.13г 10.00ч  
Силвия Борисова        
Петя Грънчарова        
Георги Илиев        
Филип Гуляшки        
Райка Гаджерукова        
Борислава Чакърян        
Цветелина димитрова        
Весела Йовева        
Александър тодоров        
Камелия станилова        
         
Име на Курсист Теория 07.06.13г 10.00ч  
Симона делчева        
Ралица Делчева        
дина ангелова        
Станислава Георгиева        
Мартина Георгиева        
Петъо Китов        
Момчил стоянов        
Христо Църовски        
Николай георгиев кат.м      
         
 Име на Курсист  Практика  18.06.13г  10.00ч  
Пламен Филипов        
Мартин Павлов        
Силвия симеонова        
Христина Иванова        
Силвия борисова        
Милан николов        
Боряна Динева        
Весела Йовева        
Станъо Райков        
 Име На Курсист  Теория  21.06.13г  10.00ч  
Моника Велева        
Симона станкова        
Иван Стойков        
Лъчезар стойков        
Славчо георгиев        
Павел киров        
Ирина Иванова        
Асен вапцаров        
Стоян арсов        
Милена Георгиева        
Мартин Първанов        
Галя Велинова        
 Първан първанов        
Богдан Иванов кат.м      
Име на Курсист Практика 21.06.13г 11-30ч  
Андриана Ковачева        
Петъо Китов        
Александър марков        
Клавдия Ценова        
дина ангелова        
         
Име на Курсист Теория 26.06.13г 10-00ч  
Димитър Йорданов        
Веселин николов        
Атанас Цеков        
Ивета Иванова        
Мартина Георгиева        
Ралица делчева        
симона Делчева        
Станислава георгиева        
Даниел младенов        
Благомир стоянов        
Лъчезар Младенов        
Илия енев        
Мартин китов        
Ивайло Дойков кат.С      
         
 Име на Курсист  Практика  21.10.13г  10.00ч  
 Ивелина Стефанова        
 Михаела стоянова        
 Стела Кръстева        
 Мартин Драганов        
 Гергана Кирилова        
 Анита Петкова        
 Венета Величкова        
 лилия Виденова        
 Симона Мачкова        
         
 Име на курсист  Теория  21.10.13г  13-30ч  
         
Константин Хрисчев        
Ардиан Лазаров        
Габриела Мичева        
Пламен Владимиров        
Мартин Иванов        
Дарина крумова        
Мира Тодорова        
Виктория Евтимова        
Гергана Младенова        
Петя Илиева        
Йордан асенов        
Христо Димитров        
Светла Петкова        
Николина Николова        
         
Име на курсист Практика 31.10.13г 10.00ч  
 Динко Димов        
 Васил Долджев        
Стойка Георгиева        
Петя Петрова        
Теодор Николов        
Никола Гавраилов        
Дейвид Кийвни        
Ивелина Коцева        
Анита петкова        
Людмил Лаков        
         
Име на Курсист Теория 31.10.13г 13.30ч  
Пламен Славов        
Мануела Генова        
Вера Николова        
Мария Аврамова        
Константин Хрисчев        
Пламен Владимиров        
Мартин Иванов        
Петя Илиева        
Николина НИКОЛОВа        
Евгени Асенов        
Ардиан Лазаров        
Андрей Георгиев        
Мартин Етимов        
Магдалена неделчева        
Юлия Лепоева        
         
Име на Курсист Практика 13.11.13г 10.00ч  
Глория Самуилова        
Антоанета григорова        
Диана Владимирова        
Савина Златковаа        
Дарина Крумова        
Георги Мойнов        
Внцислав Гендов        
Нели Керезова        
Васил Долджев        
Мартин драганов        
         
Име на Курсист Теория 15.11.13г 10.00ч  
Мартин Иванов        
Евгени асенов        
Пламен Владимиров        
Виктория Евтимова        
Петя христова        
Мануела Димитрова        
Велислав Павлов        
Яница Димитрова        
Мария Бонева        
Мария Тодорова        
Яна Костанцалиева        
Михаил Русанов        
Алекс Иванов        
Мария денчева        
         
Име на Курсист Практика 18.11.13г 10.00ч  
         
Мария коралова        
Мира Тодорова        
Елиана Халхулова        
Никола Гврилов        
Андрей Георгиев        
Симона станкова        
Денка Ковачева        
Константин Хрисчев        
Мануела Генова        
Вера Николова        
         
Име на Курсист Теория 28.11.13г 10.00ч  
Дияна Шуманска        
Росен Кръстев        
Иванка Тодорова        
Надя Томова        
Таня Атанасова        
Ваня Йовева        
Десислава Райкова        
Стоимен стоянов        
Славина Николова        
Станислава Георгиева        
Елена Йорданова        
Мария Денчева        
Петя Христова        
Яна Костанцалиева        
Симона Делчева        
Светлозара Михайлова        
         
Име на курсист Практика 29.11.13г 10.00ч  
Гергана МлаДЕНОВА        
еМИРА ЧАКЪРОВА        
хРИСТО дИМИТРОВ        
нЕВИН ЮСЕИНОВА        
Пламен Славов        
Ардиан Лазаров        
славина златкова        
Мартин иванов        
Михаил русанов        
Константин хрисчев        
         
Име на Курсист Теория 11.12.13г 10.00ч  
Мартин Димитров        
Явор Илиев        
Емил Йорданов        
Веселин Велев        
Силвия Трандева        
Иванка тодорова        
Таня атанасова        
Симона Делчева        
Йордан Асенов        
Надя Томова        
         
Име на Курсист Практика 12.12.13г 10.00ч  
Велислав Палов        
Габриела Мичева        
Силвия Симеонова        
Александър Тодоров        
Невин Юсеинова        
Мануела генова        
Емира чакърова        
Гергана Младенова        
Елиана Халхулова        
Светлозара михайлова        
         
Име на Курсист Практика 18.12.13г 10.00ч  
Светла петкова        
Славина николова        
Мартин байрамов        
Мира Тодорова        
Теодора Димитрова        
Християна Ташева        
Мануела димитрова        
Дияна Шуманска        
Мария аврамова        
Пламен Владимиров        
 Име на Курсист  Теория  21.12.13г  10.00ч  
Силвия стойчева        
Димитър Ганев        
Иванка Тодорова        
Симона делчева        
Силвия трандева        
Емил Йорданов        
Никола Димитров        
Нели Петрова        
Георги Станев        
         
Име на Курсист Практика 21.12.13г 12.00ч  
теодор Николов        
Михаил русанов        
Стефан Братанов        
Мануела Генова        
         
         
ВЕСЕЛА КОЛЕДА.... ВЕСЕЛА КОЛЕДА ВЕСЕЛА КОЛЕДА    
         
Име На Курсист ТЕОРИЯ 17.01.14Г 11-30Ч  
         
рАДИ пАВЛОВ        
ЦВЕТОМИРА ПЕТКОВА        
ЕВА ГЕОРГИЕВА        
НЕЛИ НИКОЛОВА        
ЦВЕТОМИР ПЕТРОВ        
АНТОН ВАТЕВ        
ИВА ПЕНЕВА        
НЕЛИ ПЕТРОВА        
ДАНИЕЛА ВОЙКОВА        
КАЛИН СИМЕОНОВ        
ВИКТОР ДЕНКИН М-КАТ      
ТОДОР ТОДОРОВ        
         
ИМЕ НА КУРСИСТ  ПРАКТИКА  17.01.14Г  10.00Ч  
 ЯНИЦА ДИМИТРОВА        

 ЕЛЕНА ЙОРДАНОВА

       
 МАРИЯ ТОДОРОВА        
 ПЕТЯ ХРИСТОВА        
 РОСЕН КРЪСТЕВ        
 ЕМИРА ЧАКЪРОВА        
 СВЕТЛА ПЕТКОВА        
 ЛЪЧЕЗАР СТОЙКОВ        
 ИВАН СТОЙКОВ        
         
 ИМЕ НА КУРСИСТ  ПРАКТИКА  17.01.14Г  10.30Ч  
 ВЕСЕЛИН ВЕЛЕВ        
 ЕМИЛ ЙОРДАНОВ        
 ТАНЯ АТАНАСОВА        
 МАРТИН ДИМИТРОВ        
 ГЕРГАНА МЛАДЕНОВА        
 ДИЯНА ШУМАНСКА        
 НАДЯ ТОМОВА        
 ПЛАМЕН ВЛАДИМИРОВ        
 НИКОЛИНА НИКОЛОВА        
         
 ИМЕ НА КУРСИСТ  ТЕОРИЯ  31.01.14Г  10.ООЧ  
 ВЛАДИМИР ПЕТРОВ        
 ВАЛЕНТИН АТАНАСОВ        
 РАДОСТИНА НИКОЛОВА        
БОГОМИЛ ГЕОРГИЕВ        
НЕЛИ НИКОЛОВА        
ТАНЯ ДИМИТРОВА        
 ИВА ПЕНЕВА        
 НЕЛИ ПЕТРОВА        
 ВАНЯ ЙОВЕВА        
 РАДИ ПАВЛОВ        
 ДИМИТЪР ГАНЕВ        
 ИМЕ НА КУРСИСТ  ПРАКТИКА  07.02.14Г  10.00  
 МАРИЯ ДЕНЧЕВА        
 ТОДОР ТОДОРОВ        
 КАЛИН СИМЕОНОВ        
 ЙОРДАН АСЕНОВ        
РОСЕН КРЪСТЕВ        
МАРИЯ АРНАУДОВА        
СВЕТЛОЗАРА МИХАЙЛОВА        
АНТОН ВАТЕВ        
ГЕОРГИ СТАНЕВ        
ТАНЯ АТАНАСОВА        
         
ИМЕ НА КУРСИСТ ПРАКТИКА 12.02.14Г 10.00  
         
НЕЛИ НИКОЛОВА        
ЦВЕТОМИРА ПЕТКОВА        
ЕВА ГЕОРГИЕВА        
ДИЯНА ШУМАНСКА        
МАРИЯ БОНЕВА        
ВЕНЕТА ВЕЛИЧКОВА        
ЯВОР ИЛИЕВ        
ЯНИЦА ДИМИТРОВА        
         
 ИМЕ НА КУРСИСТ  ТЕОРИЯ  13.02.14Г  10.00  
 ВЛАДИМИР ПЕТРОВ        
 ВАЛЕНТИН АТАНАСОВ        
 ДИАНА ПРАЗНИКОВА        
 ПЕТЯ ПЕТКОВА        
 КАТРИНА ИВАНОВА        
 ЕМИНЕ ТЮРКМЕН        
 БИЛЯНА АНГЕЛЧЕВА        
 ВЕНЦИСЛАВ СКРИНСКИ        
 ГЕОРГИ БАГДАТОВ        
 МАРИАНА ГЕОРГИЕВА        
 ГЕОРГИ ЛАЛЧЕВ        
         
 ИМЕ НА КУРСИСТ  ПРАКТИКА  05.03.14Г  10.00  
 НИКОЛА ДИМИТРОВ        
 НАДЯ ТОМОВА        
 ТОДОР ТОДОРОВ        
ЦВЕТОМИРА ПЕТКОВА        
ВЕНЕТА ВЕЛИЧКОВА        
МАРИЯ ТОДОРОВА        
ЙОРДАН АСЕНОВ        
ПЕТЯ ХРИСТОВА        
         
СИЛВИЯ СТОЙЧЕВА        
СИЛВИЯ ТРАНДЕВА        
         
 ИМЕ НА КУРСИСТ  ТЕОРИЯ  07.03.14  10.00  
 АЛЕКС ИВАНОВ        
 ВАЛЕНТИН АТАНАСОВ        
 РАДОСТИНА КЕЖОВА        
 НЕЛИ ПЕТРОВА        
 ИВА ПЕНЕВА        
 ВЕНЦИСЛАВ СТОИЛОВ        
 АНТОНИЯ ИВАНОВА        
 БОРИСЛАВА ДИМИТРОВА        
 МИРОСЛАВА ЦВЕТКОВА        
 МИРОСЛАВА ЗЛАТКОВА        
 СИЛВИЯ ЧАКЪРОВА        
         
 ИМЕ НА КУРСИСТ  ТЕОРИЯ  17.03.14г  11.30ч  
 МАГДАЛЕНА РАЙЧЕВА        
 ЯНА ГЕОРГИЕВА        
ЕМИЛ ЯНКОВ        
СТЕФАН СПАСОВ        
ВЕНЕЛИН ПЪРВАНОВ        
НИКОЛАЙ СТЕФАНОВ        
БОРИСЛАВА ДИМИТРОВА        
МИРОСЛАВА ЗЛАТКОВА        
ТАНЯ ДИМИТРОВА        
АЛЕКСАНДЪР МЛАДЕНОВ        
         
ИМЕ НА КУРСИСТ ПРАКТИКА 18.03.14г 10.00Ч  
ИВАНКА ТОДОРОВА        
КАТРИНА ИВАНОВА        
ЕМИНЕ ТЮРКМЕН        
ГЕОРГИ БАГДАТОВ        
МАРИЯ ДЕШЕВА        
ЯНА КОНСТАНЦАЛИЕВА        
ПЕТЯ ПЕТКОВА        
ТОДОР ТОДОРОВ        
СИЛВИЯ ТРАНДЕВА        
ВАЛЕНТИН АТАНАСОВ        
         
ИМЕ НА КУРСИСТ ПРАКТИКА 28.03.14Г 10.00ч  
РАДОСТИНА КЕЖОВА        
МАРИАНА ГЕОРГИЕВА        
ЦВЕТОМИРА ПЕТКОВА        
СИЛВИЯ СТОЙЧЕВА        
ПЕТЯ ХРИСТОВА        
РОСЕН КРЪСТЕВ        
ДЕНКА КОВАЧЕВА        
НАДЯ ТОМОВА        
ВЕСЕЛИН ДАМЯНОВ        
         
 ИМЕ НА КУРСИСТ  ТЕОРИЯ  03.04.14г  10.00ч  
МИРА АЛИПИЕВА        
РАДОСЛАВА ИГНАТОВА        
КРИСТИЯН МИЛАНОВ        
ГЕОРГИ ВЕЛЕВ        
ТЕРЕЗА БАЛАБАНОВА        
 ТИХОМИР ДИМОВ        
НИКОЛАЙ БОРИСОВ        
ЕМИЛ ЯНКОВ        
НИКОЛАЙ СТЕФАНОВ        
СВЕТОСЛАВ ГЕОРГИЕВ        
АНИ ИЛИЕВА        
         
ИМЕ НА КУРСИСТ ПРАКТИКА 14.04.14г 10.00Ч  
Магдалена РАЙЧЕВА        
ЕМИЛ ЯНКОВ        
СИЛВИЯ ЧАКЪРОВА        
СТЕФАН СПАСОВ        
ВЕНЦИСЛАВ СКРИНСКИ        
МИРОСЛАВА ЗЛАТКОВА        
ЯНА КОСТАНЦАЛИЕВА        
ИВАНКА ТОДОРОВА        
МАРИАНА ГЕОРГИЕВА        
ЕДУАРД КРЪСТЕВ        
         
ИМЕ НА КУРСИСТ ТЕОРИЯ 15.04.14г 10.00ч  
СНЕЖИНА СТАНЧЕВА        
ИВАН ЕНЕВ        
РАДОСТИНА ИВАНОВА        
АЛЕКСАНДЪР ТОДОРОВ        
ТАНЯ ДИМИТРОВА        
ВЕНЦИСЛАВ СТОИЛОВ        
НЕДЯЛКА ГРОЗЕВА        
НИКОЛАЙ БОРИСОВ        
КРИСТИЯН МИЛАНОВ        
СТЕЛА КРЪСТЕВА        
МЕДЕА ЯНКОВА        
         
ИМЕ НА КУРСИСТ ПРАКТИКА 16.04.14г 12.00ч  
ВАНЯ ЙОВЕВА        
ДИМИТЪР ГАНЕВ        
НЕЛИ ПЕТРОВА        
МИРОСЛАВА ЦВЕТКОВА        
ИВА ПЕНЕВА        
МИРА АЛИПИЕВА        
         
ИМЕ НА КУРСИСТ ПРАКТИКА 17.04.14г 10.00ч  
АЛЕКС ИВАНОВ        
ВЕНЕТА ВЕЛИЧКОВА        
ПЕТЯ ХРИСТОВА        
СИЛВИЯ АРГИРОВА        
         
ИМЕ НА КУРСИСТ  ТЕОРИЯ  29.04.14г  10.00ч  
ПЕТЯ ИРИНЧЕВА        
АНТОН МЕЛЪОВ        
ИВА ДИМИТРОВА        
ДИМИТЪР ДИМИТРОВ        
МИРОСЛАВА ПЕТРОВСКИ        
РАДОСТИНА ЙОРДАНОВА        
САБИНА СТОЯНОВА        
ЯСЕН ПЪРВАНОВ КАТ.М      
СНЕЖИНА СТАНЧЕВА        
СТЕЛА КРЪСТЕВА        
ВЕНЦИСЛАВ СТОИЛОВ        
         
ИМЕ НА КУРСИСТ ТЕОРИЯ 13.05.14Г 11-30ч  
Красимир малчев        
Светослава Василева        
Александрина Кошкова        
Симеон Симеонов        
Анна Иванова        
Калоян Петков        
Стела Кръстева        
Мирослава Петровски        
Ива димитрова        
Калоян Тафраджийски        
Ясен Първанов        
         
ИМЕ НА КУРСИСТ ПРАКТИКА 13.05.14Г 10.00Ч  
Николай стефанов        
Стилияна Николова        
Георги велев        
тереза Балабанова        
Венелин Първанов        
Биляна Ангелчева        
Антония иванова        
Иванка тодорова        
Петя Христова        
Йордан Асенов        
Галя Велинова        
         
 ИМЕ НА КУРСИСТ  ПРАКТИКА  27.05.14Г  10,00Ч  
 Кристиян миланов        
 Иван Тодоров        
 Димитър Димитров        
 Антон мелйов        
 Людмил Лаков        
 Венелин Първанов        
 Биляна Ангелчева        
 Петщ Христова        
         
ИМЕ НА КУРСИСТ ПРАКТИКА 28.05.14Г 10.00Ч  
Радослава Игнатова        
Борислава Димитрова        
Медеа Янкова        
Валентин Лазаров        
Тихомир димов        
Елица крумова        
Стилиана николова        
         
ИМЕ НА КУРСИСТ ТЕОРИЯ 30.05.14Г 13-30Ч  
Христина стоименова        
Галина Чучкова        
Юлия Иванова        
Калоян Петков        
Стела Кръстева        
Христо бонев        
Елизабет симеонова        
Мила Андонова        
Петя Лалова        
Борислав големанов        
Веселин Диков        
         
 Име на курсист  Теория  10.00  16.06.14г  
         
БОРИСЛАВ ГОЛЕМАНОВ        
СТЕЛА КРЪСТЕВА        
МИЛА АНДОНОВА        
НИКОЛАЙ БОРИСОВ        
ДЕЛЯН МИНЕВ        
ФИЛИП ТОДОРОВ        
СИМЕОН СТАНЕВ        
АЛЕКСАНДЪР КРЪСТЕВ        
ВИРДЖИНИЯ КРАФТ        
БЕЛОСЛАВА БОСИЛКОВА        
ЕЛИЦА ДРАГНЕВА        
ДОРОТЕЯ СТАМЕНОВА        
ВЕРА АСЕНОВА        
ТОМИСЛАВ ГЕОРГИЕВ КАТ.М      
         
ИМЕ НА КУРСИСТ ПРАКТИКА 17.06.14Г 10.00Ч  
         
ПЕТЯ ИРИНЧЕВА        
СИМЕОН СИМЕОНОВ        
АНИ ИЛИЕВА        
ДИЯНА ШУМАНСКА        
ГАЛЯ ВЕЛИНОВА        
БОГОМИЛ ГЕОРГИЕВ        
БОРИСЛАВА ДИМИТРОВА        
ИВА ПЕНЕВА        
МИРОСЛАВА ПЕТРОВСКИ        
РАДОСЛАВА ИГНАТОВА        
         
ИМЕ НА КУРСИСТ  ПРАКТИКА 24.06.14 10.00Ч  
         
АЛЕКСАНДРА КОШКОВА        
СВЕТОСЛАВА ВАСИЛЕВА        
КРИСТИЯН МИЛАНОВ        
ИВАН ТОДОРОВ        
ЕЛИЗАБЕТ СИМЕОНОВА        
НЕДЯЛКА ГРОЗЕВА        
САБИНА СТОЯНОВА        
МЕДЕА ЯНКОВА        
БОРИСЛАВА ДИМИТРОВА        
ИВА ДИМИТРОВА        
         
 ИМЕ НА КУРСИСТ  ТЕОРИЯ  02.07.14Г  11-30Ч  
         
 ДАНИЕЛА ЗЛАТАНЧЕВА        
 БОРЯНА МИНЧЕВА        
 ГЕРГАНА КОТЕВА        
СТЕФАНИ НИНОВА        
МАРИЯ МИНКОВА        
ТОНИ МИНКОВ        
ПЕТЪР БОЙЧЕВ        
ДЕНИЦА ДАЦЕВА        
СОНЯ ЧОЛАКОВА        
 КРАСИМИР МАЛЧЕВ        
ФИЛИП ТОДОРОВ        
 ДЕСИСЛАВА ТОДОРОВА        
ЛЪЧЕЗАР СТОЙКОВ        
БОЯН СТОЙКОВ        
         
 Име на курсист  Теория  11.07.14г  11-30ч  
         
ИВАН ТРИФОНОВ        
КРИСТИН АНАСТАСОВА        
 ДЕНИЦА ДАЦЕВА        
ТОНИ МИНКОВ        
СТЕФАНИ НИНОВА        
ДЕНИЦА ЧАЕВА        
ИВАЙЛО ГАТЕВ        
СТЕФАНИ ТОШЕВА        
ВЛАДИСЛАВ КОСТАДИНОВ        
БОРИСЛАВА ГЕНАДИЕВА        
СТЕЛИАНА ЧАКЪРОВА        
СТАНИСЛАВ ПЕТКОВ        
ЙОРДАН ЙОРДАНОВ        
         
 ИМЕ НА КУРСИСТ  ПРАКТИКА  15.07.14  10.00  
         
АЛЕКСАНДЪР КРЪСТЕВ        
СИМЕОН СТАНЕВ        
ХРИСТИНА СТОИМЕНОВА        
ЕЛИЗАБЕТ СИМЕОНОВА        
АЛЕКСАНДРИНА КОШКОВА        
ИВАН СТОЙКОВ        
ЛЪЧЕЗАР СТОЙКОВ        
МАРИЯ МИНКОВА        
         
ИМЕ НА КУРСИСТ ПРАКТИКА 16.07.14 10.00  
         
БОГОМИЛ ГЕОРГИЕВ        
ХРИСТО БОНЕВ        
СНЕЖИНА СТАНЧЕВА        
БОРИСЛАВА ДИМИТРОВА        
ГАЛИНА ЧУЧКОВА        
ДАНИЕЛА ЗЛАТАНЧЕВА        
ФИЛИП ТОДОРОВ        
БОРЯНА МИНЧЕВА        
ВИРДЖИНИЯ КРЕФТ        
         
 ИМЕ НА КУРСИСТ  ПРАКТИКА  30.07.14  10.00  
         
ТОНИ МИНКОВ        
ПЕТЪР БОЙЧЕВ        
СТАНИСЛАВА НИКОЛОВА        
КРИСТИН АНАСТАСОВА        
ЕЛИЗАБЕТ СИМЕОНОВА        
ИВЕТ ТАНЧЕВА        
 ВЕРА АСЕНОВА        
ДЕНИЦА ЧАЕВА        
ДЕЛЯН МИНЕВ        
ВЛАДИСЛАВ КОСТАДИНОВ        
         
ИМЕ НА КУРСИСТ ТЕОРИЯ 01.08.14Г 10.00Ч  
БОРИСЛАВА ГЕНАДИЕВА        
АЛЕКС ИВАНОВ        
ВИОЛИНА ШУЛЕВА        
ЙОРДАН УЗУНОВ        
ИЛИЯН КЪРЦЕЛЯНСКИ        
АЛЕКСАНДРА ХРИСТОВА        
БИЛЯНА ВАСИЛЕВА        
КАЛИНА КУРТОВА        
         
ИМЕ НА КУРСИСТ ПРАКТИКА 08.08.14 10.00  
ГЕРГАНА КОТЕВА        
БОРИСЛАВА ДИМИТРОВА        
ДИАНА ПРАЗНИКОВА        
ДАНИЕЛА ЗЛАТАНЧЕВА        
ИВЕТ ТАНЕВА        
ИВАН СТОЙКОВ        
ЛЪЧЕЗАР СТОЙКОВ        
МАРТИН СТОИМЕНОВ        
ЕЛИЦА ДРАГНЕВА        
ИЛИЯН КЪРЦЕЛЯНСКИ        
         
ИМЕ НА КУРСИСТ ТЕОРИЯ 14.08.14 10.00  
МИЛЕНА СТАТЕВА        
ЙОРДАН УЗУНОВ        
ДЕЛЯН ЦЕНОВ        
МАРИЯ ИЛИЕВА        
АТАНАС АЛЕКСАНДРОВ        
МАРИЯ ДИМЧЕВА        
ДЕСИСЛАВА РАЙКОВА        
МАГДАЛЕНА ШИЛДАРОВА        
ЛИЛЯНА МИНЧЕВА        
ИВАН ТРИФОНОВ        
СТЕЛИАНА ЧАКЪРОВА        
АЛЕКСАНДРИНА ВЪЛКОВА        
 НАДЕЖДА ДИМИТРОВА        
КРИСТИНА БЪЗОВСКА        
СТЕЛА КРЪСТЕВА        
         
ИМЕ НА КУРСИСТ ПРАКТИКА 25.08.14Г 10.00  
ГАЛЯ КОЛЕВА        
АЛЕКСАНДРА ХРИСТОВА        
ДЕСИСЛАВА НАТОВА        
СТЕЛА КРЪСТЕВА        
БОРИСЛАВА ДИМИТРОВА        
БЕЛОСЛАВА БОСИЛКОВА        
БОРИСЛАВА ГЕНАДИЕВА        
ЮЛИЯ ИВАНОВА        
КРИСТИН АНАСТАСОВА        
МАРТИН СТОИМЕНОВ        
         
ИМЕ НА КУРСИСТ ТЕОРИЯ 29.08.14 11.30  
ЖОЗЕФИНА НИКОЛОВА        
ЕЛИНА ХРИСТОВА        
КРИСТИЯН ЯНАКИЕВ        
СИМОНА МЪХОВА        
ИВАН ТРИФОНОВ        
ПЪРВАН ПЪРВАНОВ        
МАРТИН РУПЧИН        
АТАНАС АЛЕКСАНДРОВ        
СТЕЛИАНА ЧАКЪРОВА        
СТЕФАНА МИТЕВА        
ЛЮБОМИРА ЛУКАНОВА        
ЯНЧО ЯНЕВ        
СОНЯ ПЪРВАНОВА        
ГАБРИЕЛА БОЖИЛОВА        
         
ИМЕ НА КУРСИСТ ПРАКТИКА 04.09.14 10.00  
ИЛИЯН КЪРЦЕЛЯНСКИ        
БОРИСЛАВ  ГОЛЕМАНОВ        
НАДЕЖДА ДИМИТРОВА        
ДОРОТЕЯ СТАМЕНОВА        
СОНЯ ЧОЛАКОВА        
ДЕСИСЛАВА НАТОВА        
МАРИЯ ИЛИЕВА        
ИВАН ТРИФОНОВ        
АЛЕКС ИВАНОВ        
БЕЛОСЛАВА БОСИЛКОВА        
         
 ИМЕ НА КУРСИСТ  ПРАКТИКА  11.09.14  10.00  
 МАРТИН СТОИМЕНОВ        
КАЛИНА КУРТОВА        
ГАЛЯ КОЛЕВА        
ДЕСИСЛАВА НАТОВА        
МАРТИНА ЕФРЕМОВА        
ДЕНИЦА ДАЦЕВА        
ЙОРДАН УЗУНОВ        
СОНЯ ЧОЛАКОВА        
ГАБРИЕЛА БОЖИЛОВА        
МАРТИН РУПЧИН        
         
ИМЕ НА КУРСИСТ ТЕОРИЯ 11.09.14 13.30Ч  
         
ЕЛИЗАБЕТ МИТЕВА        
СТЕФАНИ НИНОВА        
МИЛА АНДОНОВА        
ТАНЯ ДИМИТРОВА        
МОМЧИЛ ТОНЧЕВ        
СОНЯ ПЪРВАНОВА        
ПЪРВАН ПЪРВАНОВ        
ЕЛИЗАБЕТА НИКОЛОВА        
АЛЕКСАНДЪР МИХОВ        
КРИСТИАН АВДЖИЙСКИ        
АЛЕКСАНДРИНА ВЪЛКОВА        
СТЕФАНИ НИКОЛОВА        
ГЛОРИЯ РАНГЕЛОВА        
         
ИМЕ НА КУРСИСТ ПРАКТИКА 24.09.14 10.00  
 мария илиева        
НЕЛИ ПЕТРОВА        
ЕЛИЦА ДРАГНЕВА        
ЖОЗЕФИНА НИКОЛОВА        
ЕЛИЗАБЕТ МИТЕВА        
ЕЛИЗАБЕТА НИКОЛОВА        
СТЕФАНИ НИНОВА        
СТЕФАНИ ТОШЕВА        
КРИСТИЯН ЯНАКИЕВ        
ЛЮБОМИРА ЛУКАНОВА        
         
ИМЕ НА КУРСИСТ ТЕОРИЯ 26.09,14 11-30  
АЛЕКСАНДЪР МИХОВ        
АЛЕКСАНДРИНА ВЪЛКОВА        
КРИСТИАН АВДЖИЙСКИ        
ГЕРГАНА НИКОЛОВА        
МАРИЯ БАЛОВА        
ИЗАБЕЛА ХРИСТОВА        
БОРИСЛАВА АНТОНОВА        
МИЛЕН ПАЛАВРОВ        
МАРТИН ГОРУНОВ        
ТЕОДОРА ВЛАДИМИРОВА        
АТАНАС ИЛИЕВ        
ТОНИ КОВАЧЕВ        
ДИЛЯНА КАРАИВАНОВА        
ЗОРНИЦА КРУШКИНА        
ПОЛИНА ПАВЛЕВСКА        
         
 ИМЕ НА КУРСИСТ  ПРАКТИКА  07.10.14  10.00  
 ГЛОРИЯ РАНГЕЛОВА        
ИВА ПЕНЕВА        
ВЕНЦИСЛАВА БОЯНОВА        
МАГДАЛЕНА РАЙЧЕВА        
ЗОРНИЦА КРУШКИНА        
ЖОЗЕФИНА НИКОЛОВА        
ЕЛИЗАБЕТ МИТЕВА        
СТЕФАНИ НИКОЛОВА        
АТАНАС АЛЕКСАНДРОВ        
БИЛЯНА ВАСИЛЕВА        
         
ИМЕ НА КУРСИСТ ТЕОРИЯ 10.07.14 11-30  
ДЕЛЯНА ХРИСТОВА        
ПОЛИНА ПАВЛЕВСКА        
ДИЛЯНА КАРАИВАНОВА        
МИЛИЦА ГЕШЕВА        
АНДРЕЙ ТОМОВ        
ЦВЕТОМИРА СТЕФАНОВА        
НЕЛИ ГРИГОРОВА        
ИРЕНА ТЕРЧЕВА        
ИЗАБЕЛА ХРИСТОВА        
ГЕРГАНА НИКОЛОВА        
МОМЧИЛ ТОНЧЕВ        
         
 ИМЕ НА КУРСИСТ  ПРАКТИКА  15.10.14  10.00  
 ВИОЛИНА ШУЛЕВА        
 БОРИСЛАВА ДИМИТРОВА        
 ЮЛИЯ ИВАНОВА        
 ИВАНКА ТОДОРОВА        
 ГЛОРИЯ РАНГЕЛОВА        
 СТЕФАНИ ТОШЕВА        
 КРИСТИНА БЪЗОВСКА        
 БОРИСЛАВ ГОЛЕМАНОВ        
ПЪРВАН ПЪРВАНОВ        
ДОРОТЕЯ СТАМЕНОВА        
         
ИМЕ НА КУРСИСТ ПРАКТИКА 20.10.14 10.00  
         
СТЕФАНИ НИКОЛОВА        
СТЕЛИАНА ЧАКЪРОВА        
АЛЕКСАНДРИНА ВЪЛКОВА        
ТОНИ КОВАЧЕВ        
ПОЛИНА ПАВЛЕВСКА        
КАЛОЯН ТАФРАДЖИЙСКИ        
МАРИЯ ДИМЧЕВА        
КРИСТИНА БЪЗОВСКА        
ЛЮБОМИРА ЛУКАНОВА        
ГЛОРИЯ РАНГЕЛОВА        
         
 ИМЕ НА КУРСИСТ  ПРАКТИКА  31.10.14  10.00  
АНДРЕЙ ТОМОВ        
 ГЕОРГИ ВЕЛЕВ        
 АТАНАС ИЛИЕВ        
 ЙОРДАН УЗУНОВ        
 ВИОЛИНА ШУЛЕВА        
 МАГДАЛЕНА ШИЛДАРОВА        
 ЕЛИЦА ДРАГНЕВА        
 КРИСТИНА БЪЗОВСКА        
 ЕЛИНА ХРИСТОВА        
 ИВАНА ХРИСТОВА        
         
ИМЕ НА КУРСИСТ ТЕОРИЯ 31.10.14 11-30  
ДЕНИС АНТИЕВ        
АТАНАС АНТИЕВ        
ГЕОРГИ ВАТАШКИ        
ЕЛИСАВЕТА ПАВЛОВА        
СТОИМЕН СТОЯНОВ        
ДИЛЯНА ГЕОРГИЕВА        
ВИКТОРИЯ СТАНЧЕВА        
МАРИЯ БЕЛЧЕВА        
ЕЛЕНА ТАКОВА        
ЦВЕТОМИРА СТЕФАНОВА        
ВИЙАНА МАНЧЕВА        
         
ИМЕ НА КУРСИСТ ПРАКТИКА 10.11.14 10.00  
ГЕОРГИ ВАТАШКИ        
СИМОНА МЪХОВА        
ВИКТОРИЯ СТАНЧЕВА        
БОРИСЛАВА АНТОНОВА        
АЛЕКСАНДЪР МИХОВ        
 МИЛЕН ПАЛАВРОВ        
 АЛЕКСАНДРИНА ВЪЛКОВА        
МАРИЯ БАЛОВА        
ГЕРГАНА НИКОЛОВА        
СТЕФАНИ НИКОЛОВА        
         
 ИМЕ НА КУРСИСТ  ПРАКТИКА  21.11.14 10.00  
 ДЕЛЯНА ХРИСТОВА        
 МАГДАЛЕНА ШИЛДАРОВА        
 СТЕФАНИ ТОШЕВА        
 МАРИЯ БАЛОВА        
 ГЕРГАНА НИКОЛОВА        
 МИЛЕН ПАЛАВРОВ        
 БОРИСЛАВА АНТОНОВА        
 ИРЕНА ТЕРЧЕВА        
 АЛЕКСАНДРИНА ВЪЛКОВА        
 ДИЛЯНА КАРАИВАНОВА        
         
 ИМЕ НА КУРСИСТ  ТЕОРИЯ  21.11.14  11-30  
 КРАСИМИР МАЛЧЕВ        
 МАРТИНА КОЛЕВА        
 НИКОЛАЙ ГЕОРГИЕВ        
 СОНЯ ПЪРВАНОВА        
 СТРАТИ ДИШЕВ        
ХРИСТИНА БАНЧЕВА        
МАРИЯ ДЮЛГЕРОВА        
 МАРИЯ СТЕФАНОВА        
 АНТОНИЯ НЕДЯЛКОВА        
         
ИМЕ НА КУРСИСТ ПРАКТИКА 01.12.14 10.00  
МОМЧИЛ ТОНЧЕВ        
КРИСТИАН АВДЖИЙСКИ        
ДЕЛЯН ЦЕНОВ        
РОСИЦА МЛАДЕНОВА        
ИВАН СКРИНСКИ        
ВЕНЦИСЛАВА БОЯНОВА        
МАГДАЛЕНА ШИЛДАРОВА        
ДЕЛЯНА ХРИСТОВА        
СТОИМЕН СТОЯНОВ        
ВИЙАНА МАНЧЕВА        
         
 ИМЕ НА КУРСИСТ  ПРАКТИКА  10.12.14  10.00  
ДОРОТЕЩ СТАМЕНОВА        
МИЛЕН ПАЛАВРОВ        
ИЗАБЕЛА ХРИСТОВА        
ЕЛЕНА ТАКОВА        
СОНЯ ЧОЛАКОВА        
МАГДАЛЕНА ШИЛДАРОВА        
ЯНЧО ЯНЕВ        
НЕЛИ ГРИГОРОВА        
МИЛЕНА ИГНАТОВА        
МАРТИН ГОРУНОВ        
         
ИМЕ НА КУРСИСТ ТЕОРИЯ 18.12.14 10.00  
СТРАТИ ДИШЕВ        
МАРИЯ ДЮЛГЕРОВА        
ИГНАТ БОГДАНОВ        
АТАНАС БОГДАНОВ        
ХРИСТО МАДЖАРСКИ        
СОНЯ ПЪРВАНОВА        
ЕЛЕНА ИВАНОВА        
ИВАН КОВАЧЕВ        
ТОМИСЛАВА БОГДАНОВА        
ЕМИЛИЯ ЙОТОВА        
СТАНИСЛАВ СИМЕОНОВ        
АЛЕКСАНДРА ТОНЕВА        
         
 ИМЕ НА КУРСИСТ  ПРАКТИКА  22.12.14  10.00  
НЕЛИ ГРИГОРОВА        
МАРТИНА КОЛЕВА        
ДЕНИС АНТИЕВ        
ДЕЛЯН ЦЕНОВ        
ТЕОДОРА ВЛАДИМИРОВА        
ДОРОТЕЯ СТАМЕНОВА        
ЦВЕТОМИРА СТЕФАНОВА        
ХРИСТИНА БАНЧЕВА        
ВИЙАНА МАНЧЕВА        
ЕМИЛИЯ ЙОТОВА        
         
ИМЕ НА КУРСИСТ ТЕОРИЯ 24.02.15 11.30  
КРИСТИЯН РИЗОВ        
СПАСКА ВЕЛЕВА        
ЕМИЛИЯН МЛАДЕНОВ        
ВИОЛЕТА ЗДАРВКОВА        
ЕЛИЗАБЕТ СИМЕОНОВА        
         
 ИМЕ НА КУРСИСТ  ПРАКТИКА  04.03.15  10.00  
 ЦВЕТИНА ИВАНОВА        
НИКОЛАЙ ГЕОРГИЕВ        
МАРТИН РУПЧИН        
ЕЛИ ВАТАШКА        
БОЖУРКА ВЛАДИМИРОВА        
МАРИЯ БЕЛЧЕВА        
ИГНАТ БОГДАНОВ        
АТАНАС БОГДАНОВ        
СОНЯ ПЪРВАНОВА        
 ЕМИЛ ГАВАЗОВ        
         
 ИМЕ НА КУРСИСТ  ТЕОРИЯ  17.03.15  15.00  
АДРИАНА ДИМИТРОВА        
МАРТИН ДИМИТРОВ        
МАРИЯ СТЕФАНОВА        
ДИКО ДИКОВ        
АДЕЛ АЛ ХАРУВ        
ПЕТЯ ЛАЛОВА        
МОХАМЕД ГАДО        
ИВЕЛИНА ДОБРЕВА        
ИВАН МИЛОШЕВ        
ВЕРОНИКА ИВАНОВА        
АНДРЕЙ МИНЕВ        
МАРИЯ ДЕКОВА        
СТАНИСЛАВА СИМЕОНОВА        
         
ИМЕ НА КУРСИСТ ПРАКТИКА 20.03.15 10.00  
МОНИКА ВЕЛЕВА        
МАРТИН ДИМИТРОВ        
ЕЛИ ВАТАШКА        
БОЖУРКА ВЛАДИМИРОВА        
АЛЕКСАНДРА ПЕТРОВА        
ДИКО ДИКОВ        
МОХАМЕД ГАДО        
         
ИМЕ НА КУРСИСТ ТЕОРИЯ 31.03.15 11-30  
ВЛАДИМИР ЛАЗАРОВ        
ДЖОШКУН АМЕТ        
НИКОЛАЙ СТЕФЧЕВ        
ВИКТОРИЯ ПАРТАЛОЗОВА        
ИВЕЛИНА ДОБРЕВА        
ИВАЙЛО СТОЯНОВ        
АДЕЛ ХАРУФ        
МИНКА ВЪРБАНОВА        
МАНОЛ МИЛАНОВ        
ЯНЧО МИЛАНОВ        
ВАСИЛ ОРОЗОВ        
КАТРИН ГЛИНДЖЕВА        
         
 ИМЕ НА КУРСИСТ  ПРАКТИКА  14.04.15  10.00  
 ЕЛИЗАБРТ СТОИМЕНОВА        
ВЛАДИМИР ЛАЗАРОПВ        
ДРАГОМИРА РУСЕВА        
МАРИЯ БЕЛЧЕВА        
СТЕФАНИ НИКОЛОВА        
СПАСКА ВЕЛЕВА        
ЕМИ;ИЯН МЛАДЕНОВ        
ВЕРОНИКА ИВАНОВА        
АДРИАНА ДИМИТРОВА        
         
ИМЕ НА КУРСИСТ ТЕОРИЯ 16.04.15 11-30  
ВИКТОРИЯ ПАРТАЛОЗОВА        
МАРИЯ ДЕКОВА        
ВЛАДИМИРА ТЕРЗИЕВА        
Манол МИЛАНОВ        
ДАНИЕЛ КОСТАДИНОВ        
НЕДЯЛКА БОЙЧЕВА        
АНТОНИЙ ДИМИТРОВ        
МАРИНА БАНЧЕВА        
ДШОШКУН АМЕТ        
         
 ИМЕ НА КУРСИСТ  ПРАКТИКА  21.04.15  10.00  
ВИОЛЕТА ЗАРКОВА        
АЛЕКСАНДРИНА ПЕТРОВСКИ        
ЕЛЕНА ТАКОВА        
МАРТИНА ЕФРЕМОВА        
ВАСИЛ ОРОЗОВ        
АДРИАНА ДИМИТРОВА        
МАРИЯ СТЕФАНОВА        
МИНКА ВЪРБАНОВА        
СПАСКА ВЕЛЕВА        
         
ИМЕ НА КУРСИСТ ПРАКТИКА 29.04.15 10.00  
АДЕЛ ХАРУФ        
ЕЛИЗАБЕТ СТОИМЕНОВА        
ДРАГОМИРА РУСЕВА        
ДАНИЕЛ КОСТАДИНОВ        
АНТОНИЙ ДИМИТРОВ        
ВЕРОНИКА ПЕТРОВА        
ИВАНКА СТОЯНОВА        
         
ИМЕ НА КУРСИСТ ТЕОРИЯ 29.04.15 11-30  
МАРИНА БАНЧЕВА        
ВАЛЕНТИН МИЛЕВ        
СТАНИСЛАВ ВАСИЛЕВ        
ТАНЯ ЯНАКИЕВА        
МИХАЕЛА КОЛЕВА        
ЕВЕЛИНА ДИМИТРОВА        
ПАМЕЛА ЛЮБОМИРОВА        
БОЖИН ПЕТЕЛОВ        
         
 ИМЕ НА КУРСИСТ  ПРАКТИКА  13.05.15  10.00  
         
 ВАЛЕНТИН МИЛЕВ        
ЛИЛЯНКА ГЕОРГИЕВА        
ТАНЯ ДИМИТРОВА        
АНДРЕЙ МИНЕВ        
НЕДЯЛКА БОЙЧЕВА        
СПАСКА ИВАНОВА        
ИВАНИНА ПЕТРОВА        
ВИКТОРИЯ АПОСТОЛОВА        
         
ИМЕ НА КУРСИСТ ТЕОРИЯ 25.05.15Г 10.00  
         
ТОМАС СТОИМЕНОВ        
СТЕФАН СТАНЧЕВ        
 ЛИДИЯ ПЕТРОВА        
БИЛЯНА ДИМИТРОВА        
АСЕН АРНАУДОВ        
НАТАЛИЯ ЦВЕТКОВА        
НЕДА МИТОВА        
ВЕРОНИКА КАМЕНОВА        
ЕВЕЛИНА ДИМИТРОВА        
МИХАЕЛА КОЛЕВА        
         
ИМЕ НА КУРСИСТ ПРАКТИКА 29.05.15 10.00  
         
ВЛАДИМИРА ТЕРЗИЕВА        
ПЕТЯ ЛАЛОВА        
АНТОНИЙ ДИМИТРОВ        
ВАЛЕНТИН МИЛЕВ        
ТОМАС СТОИМЕНОВ        
ИВЕЛИНА ДОБРЕВА        
НИКОЛИНА ДИМИТРОВА        
МАРИЯ ДЕКОВА        
         
ИМЕ НА КУРСИСТ ТЕОРИЯ 10.06.15 11-30  
         
АНАСТАС ШИПКОВ        
КРИСТИЯН КАЗАНДЖИЕВ        
ЛИДИЯ ПЕТРОВА        
АСЕН АРНАУДОВ        
АЛЕКСАНДРИНА ЗЕХТИНДЖИЕВА        
ИВАЙЛО МАРКОВ        
МИХАЕЛА МИХОВА        
СТЕФАН МАВРАГАНОВ        
ЮЛИЯН ОГНЯНОВ        
ДИЛЯНА БОЯДЖИЕВА        
МАРИНА БАНЧЕВА        
         
 ИМЕ НА КУРСИСТ ПРАКТИКА  22.06.15  10,00  
АЛЕКСАНДРИНА ВЪЛКОВА        
ИВАЙЛО МАРКОВ        
МАРИЯ ДЕКОВА        
НИКОЛИНА ДИМИТРОВА        
ТАНЯ ЯНАКИЕВА        
НАТАЛИЯ ЦВЕТКОВА        
ВЕРОНИКА  КАМЕНОВА        
НЕДА  МИТОВА        
СПАСКА ВЕЛИЧКОВА        
         
ИМЕ НА КУРСИСТ ТЕОРИЯ 22.06.15 11-30  
БОРИС ГЕНЧЕВ        
МАНОЛ МИЛАНОВ        
ГЕРГАНА КИРИЛОВА        
ЛИДИЯ ПЕТРОВА        
ЮЛИЯН ОГНЯНОВ        
ДАНА СТАЛЕВА        
АСЯ ВАСИЛЕВА        
ДИМИТЪР ТОДОРОВ        
АЛЕКСАНДРА СТОЯНОВА        
АЛЕКСАНДРА АЛЕКСАНДРОВА        
ЦВЕТОМИР ЦОЛОВ        
АЛЕКСАНДЪР ИВАНОВ        
         
ИМЕ НА КУРСИСТ ПРАКТИКА 01.07.15 10.00  
ЛОРА ПЪРВАНОВА        
МИХАЕЛА КОЛЕВА        
СТАНИСЛАВ ВАСИЛЕВ        
АСЯ ВАСИЛЕВА        
БИЛЯНА ДИМИТРОВА        
СТЕФАН МАВРАГАНОВ        
АЛЕКСАНДРИНА ЗЕХТИНДЖИЕВА        
АНТОНИО ИВАНОВ        
МАРИО СПАСОВ        
         
ИМЕ НА КУРСИСТ ТЕОРИЯ 01.07.15 11-30  
ЕМИЛ СПАСОВ        
КРИСТИЯН КАЗАНДЖИЕВ        
ДОНЧО ЦОНЧЕВ        
ТЕОДОР ИВАНОВ        
ТАНЯ МИХАЙЛОВА        
МИХАЕЛА МИХОВА        
ЛОРА ТАНКОВА        
КРАСИМИРА АТАНАСОВА        
         
ИМЕ НА КУРСИСТ ПРАКТИКА 13.07.15 10.00  
         
ЛИЯНА КОВАЧЕВА        
ДАНА СТАЛЕВА        
МИХАЕЛА МИХОВА        
ТЕОДОР ИВАНОВ        
МАРТИН РУПЧИН        
СТАНИСЛАВ ВАСИЛЕВ        
ГЕРГАНА КИРИЛОВА        
ЛИДИЯ ПЕТРОВА        
         
ИМЕ НА КУРСИСТ ТЕОРИЯ 13.07.15 11-30  
         
ПЛАМЕНА КЛЮСИК        
ЕЛИЗАБЕТ МАЛЕШКОВА        
АН МАРИ ГАНЧЕВА        
ПАМЕЛА ЛЮБОМИРОВА        
ВАСИЛ СМИРИЙСКИ        
ТОМИСЛАВА ТОМОВА        
ДАВИД МАРКОВ        
АЛЕКСАНДРА ДАВЧЕВА        
ДАНИЕЛ ТИЛЕВ        
ПРЕСЛАВ ВЕНКОВ        
АЛЕКСАНДРА ВЕНКОВА        
НАТАЛИ СИМЕОНОВА        
МАРТИН ГАНЧЕВ        
ЕЛЕНА СИРАКОВА        
         
 ИМЕ НА КУРСИСТ  ПРАКТИКА  22.07.15  10.00  
 ТАНЯ ЯНАКИЕВА        
 ДАВИД МАРКОВ        
 ЦВЕТОМИР ЦОЛОВ        
 ИВЕЛИН НИКОЛОВ        
 ИВАЙЛО СТОЯНОВ        
 МОМЧИЛ ТОНЧЕВ        
 БОРИС ГЕНЧЕВ        
 МИХАЕЛА КОЛЕВА        
 АЛЕКСАНДРА СТОЯНОВА        
         
 ИМЕ НА КУРСИСТ  ПРАКТИКА  03.08.15  10.00  
 АЛЕКСАНДРА ПЕТРОВА        
 ИВАН КОВАЧЕВ        
 ВЕСЕЛИНА БАКЪРДЖИЕВА        
 КРАСИМИРА АТАНАСОВА        
 ДИМИТЪР ТОДОРОВ        
 ЮЛИАН ОГНЯНОВ        
 АЛЕКСАНДРА АЛЕКСАНДРОВА        
         
 ИМЕ НА КУРСИСТ  ТЕОРИЯ  05.08.15  13-30  
 ЛИЛИЯ СПАСОВА        
 ЛИЯНА ЗВЕТКОВА        
 КРАСИМИР МАЛЧЕВ        
 АЛЕКСАНА ВУТОВА        
 МОХАМЕД АЛИ        
 ТЕОДОРА ТРЕНЕВА        
 РАДОСЛАВ ДОБРЕВ        
 МОНИКА ЛАСКОВА        
 БЕАТРИС АРЕФ        
 БОРИСЛАВА ПЕЙЧЕВА        
 ЙОТО ДРЕНОВСКИ        
 ЙОАНА МИЛЕНОВА        
 ИВАЙЛО ГАТЕВ        
 РАЯ АРТЕАГА        
 ХАЙК АГОП        
 ЕДУАРД ТАКВОРЯН        
         
 ИМЕ МА КУРСИСТ  ПРАКТИКА  17.08.15  10.00  
 МАРИЯ ОМАЙСКА        
 ЮЛИЯН СПАСОВ        
 ЕЛЕНА ИВАНОВА        
 ИЗАБЕЛА ХРИСТОВА        
 ДАНИЕЛ ТИЛЕВ        
 ПЛАМЕНА КЛЮСИК        
 КРИСТИЯН КАЗАНДЖИЕВ        
 ЛОРА ТАНКОВА        
 РАЯ АРТЕАГА        
         
 ИМЕ НА КУРСИСТ  ТЕОРИЯ  19,08.15  11-30  
 ЕВЕЛИНА ДИМИТРОВА        
 СТЕФАН ЦАНКОВ        
 БОРИСЛАВА ПЕЙЧЕВА        
 ТЕОДОРА ТРЕНЕВА        
 ЕЛИ КРУМОВА        
 НЕЛИ ХИНКОВА        
 МИРЕЛА ХРИСТОВА        
 НИКОЛА ЙОРДАНОВ        
 РОСИЦА ГИЧЕВА        
 МИХАИЛ ЦВЕТАНОВ        
 ВЛАДИСЛАВ СЛАВЧЕВ        
 ГАЛИН АНГЕЛОВ        
 ГОРДАНА ГЛИГОРОВ        
 ЕЛЕНА МАНГОВА        
         
 ИМЕ НА КУРСИСТ  ПРАКТИКА  25.08.15  10.00  
 ВАСИЛ СМИРИЙСКИ        
 ПРЕСЛАВ ВЕНКОВ        
 АЛЕКСАНДРА ВЕНКОВА        
 ДИМИКТЪР ТОДОРОВ        
 ЙОТО ДРЕНОВСКИ        
 БОРИСЛАВА ПЕЙЧЕВА        
 АЛЕКСАНДРА ДАВЧЕВА        
         
 ИМЕ НА КУРСИСТ  31.08.15  ПРАКТИКА    
 АЛЕКСАНДРА ВЕНКОВА        
 ВАСИЛ СМИРИЙСКИ        
 ДЕСИСЛАВА РИЗОВА        
 МОНИКА ЛАСКОВА        
 ЛЮБОМИР ПЕЙЧЕВ        
         
 ИМЕ НА КУРСИСТ  ТЕОРИЯ  02.09.15  11-30  
 ВИОЛЕТА БОРИСОВА        
 МАРИЯ ХАНДЖИЙСКА        
 ЕЛЕНА МАНГОВА        
 ВЛАДИМИР ГЕНОВ        
 НАДЕЖДА НИКОЛОВА        
 ВЛАДИСЛАВ СЛАВЧЕВ        
 МИРЕЛА ХРИСТОВА        
 ЕВА ЦОНЕВА        
 АЛЕКСАНДЪР КЕХАЙОВ        
ДРАГОСТИНА ИВАНОВА        
ЮЛИЯН МАЛИНОВ        
ПЕТЪР ГЕОРГИЕВ        
ДИАН ИВАНОВ        
         
ИМЕ НА КУРСИСТ ТЕОРИЯ 17.09.15 13-30  
ХРИСТА КАСАБОВА        
МОХАМЕД АЛИ        
БОЖИДАР НИКОЛОВ        
ФИЛИП ИВАНОВ        
ИВЕЛИН ИВАНОВ        
ДАРИНА ЙОРДАНОВА        
РЕМЗИЕ ГАЛИПОВА        
РАЛИЦА КАЙРЯКОВА        
МАРИНА ИЛИЕВА        
АСЕН ГОЧЕВ        
         
ИМЕ НА КУРСИСТ ПРАКТИКА 28.09.15 10.00  
МАНОЛ МИЛАНОВ        
ДИЛЯНА БОЯДЖИЕВА        
АН МАРИ ГАНЧЕВА        
МАРТИН ГАНЕВ        
НЕЛИ ХИНКОВА        
БЕАТРИС АРЕФ        
НАТАЛИ СИМЕОНОВА        
ЙОАНА МИЛЕНОВА        
ВЛАДИСЛАВ СЛАВЧЕВ        
ГАЛИН АНГЕЛОВ        
         
ИМЕ НА КУРСИСТ ПРАКТИКА 06.10.15 10.00  
БЕАТРИС АРЕФ        
НЕЛИ ХИНКОВА        
НАТАЛИ СИМЕОНОВА        
ВЛАДИСЛАВ СЛАВЧЕВ        
НАДЕЖДА ДИМИТРОВА        
ТЕОДОРА ТРЕНЕВА        
ТАНЯ МИХАЙЛОВА        
МАРИНА БАНЧЕВА        
ГОРДАНА ГЛИГОРОВ        
ДИЛЯНА БОЯДЖИЕВА        
         
 ИМЕ НА КУРСИСТ  ТЕОРИЯ  09.10.15  11-30  
 ПЕТКО МИХАЙЛОВ        
 КАРИНА ПЪХЛЕВА        
 ЙОРДАН МАРКОВ        
 ДАРИНА ЙОРДАНОВА        
 АСЕН ГОЧЕВ        
 СТЕФАН СТЕФАНОВ        
 ВИКТОР ЗИДАРОВ        
 ИВАЙЛО СТОЙНОВСКИ        
 МАРИЯ ТОДОРОВА        
 ДАНИЕЛА СТОЙЧЕВА        
 ИВАН ХРИСТОВ        
 ЕЛЕНА МАНГОВА        
 АСЯ ГЕРГИНОВА        
 ДОНИКА ДИНЕВА        
 АННА БОРИСОВА        
         
 ИМЕ НА КУРСИСТ  ПРАКТИКА  13.10.15  10.00  
 ЙОАННА МИЛЕНОВА        
МОХАМЕД АЛИ        
ДОНЧО ЦОНЧЕВ        
ИВЕЛИН ИВАНОВ        
СТЕФАН СТАНЧЕВ        
АЛЕКСАНДЪР ИВАНОВ        
НАТАЛИ СИМЕОНОВА        
         
ИМЕ НА КУРСИСТ ТЕОРИЯ 21.10.15 11-30  
ЛИЯНА ЦВЕТКОВА        
ХРИСТО ИВАНЧЕВ        
АНА ГАТЕВА        
АЛЕКСАНДРА ВОДЕНИЧАРОВА        
КАТРИН КИРОВА        
КРИСТИНА САРАФОВА        
МАРИЯ ХАНДЖИЙСКА        
ПЕТЪР ГАЦОВ        
НЕЛИ ПЕТРОВА        
ВЕРОНИКА КРИЛАТСКА        
ПЕТЯ БОГДАНОВА        
 КОЧО БОРИСОВ        
         
 ИМЕ НА КУРСИСТ  ПРАКТИКА  23.10.15  10.00  
РАЛИЦА КАЙРЯКОВА        
ФИЛИП ИВАНОВ        
АСЯ ГЕРГИНОВА        
АЛЕКСАНДЪР КЕХАЙОВ        
ДАНИЕЛА ТАНЕВА        
ДРАГОСТИНА ИВАНОВА        
ПАМЕЛА ЛЮБОМИРОВА        
ЕВА ЦОНЕВА        
         
ИМЕ НА КУРСИСТ ПРАКТИКА 27.10.15 10.00  
НИКОЛА ЙОРДАНОВ        
ЮЛИАН МАЛИНОВ        
РОСИЦА ГИЧЕВА        
ЕЛЕНА КРУМОВА        
КРИСТИНА ДЕЧЕВА        
ДИЛЯНА ЛЮБОМИРОВА        
ДАНИЕЛА СТОЯНОВА        
         
ИМЕ НА КУРСИСТ ПРАКТИКА 03.11.15 10.00  
ЕЛИЗАБЕТ МАЛЕШКОВА        
ХРИСТА КАСАБОВА        
ЕЛЕНА ИВАНОВА        
РЕМЗИЕ ГАЛИПОВА        
ВЛАДИМИР ГЕНОВ        
АСЕН ГОЧЕВ        
ДРАГОСТИНА ИВАНОВА        
МОХМАМЕД САЛИ        
         
ИМЕ НА КУРСИСТ ТЕОРИЯ 05.11.15 10.00  
МИРЕЛА ИВАНОВА        
ЙОАН МИЗГОВ        
БИЛЯНА СТОЕВА        
СУРЕН МЕЛКОНЯН        
КРИСТИНА ХИНОВА        
ПАВЛИНА ИВАНОВА        
ЕВЕЛИНА ДИМИТРОВА        
ПЕТЪР ОЛЮШКОВ        
 ВЕНЦИСЛАВ ЦВЕТАНОВ        
         
 ИМЕ НА КУРСИСТ  ПРАКТИКА  10.11.15  10.00  
ВЕРОНИКА КРИЛАТСКА        
НЕЛИ ПЕТРОВА        
БИЛЯНА СТОЕВА        
ПЕТЯ  БОГДАНОВА        
 АННА БОРИСОВА        
РАЛИЦА КАЙРЯКОВА        
         
ИМЕ НА КУРСИСТ ПРАКТИКА 11.11.15 10.00  
БОЖИДАР НИКОЛОВ        
ВИКТОРИЯ ПАРТАЛОЗОВА        
АНАСТАС ШИПКОВ        
ДОНИКА ДИНЕВА        
АЛЕКСАНА ВУТОВА        
ЕЛЕНА ИВАНОВА        
АЛЕКСАНДЪР ТОДОРОВ        
НИКОЛА ИВАНОВ        
         
ИМЕ НА КУРСИСТ ТЕОРИЯ 20.11.15 10.00  
КАМЕЛИЯ БУДАКОВА        
КАТРИН БОЯНОВА        
СУРЕН МЕЛКОНЯН        
РАДОСТИНА ПЪРВАНОВА        
ПАВЛИН СТАЙКОВ        
МАРИЯ ВЪЛЧЕВА        
ДАНИЕЛ ПЕНКОВ        
ФИЛИПА ГАНОВА        
ЖАСМИНА СТОЯНОВА        
         
 ИМЕ НА КУРСИСТ  ПРАКТИКА  01.12.15  10.00  
АЛЕКСАНА ВУТОВА        
БОЖИДАР НИКОЛОВ        
АСЯ ИВАНОВА        
КРИСТИНА САРАФОВА        
АННА ИВАНОВА        
ВИКТОР КАМЕНОВ        
         
ИМЕ НА КУРСИСТ ТЕОРИЯ 04.12.15 10.00  
ДИМИТЪР ЦЕНОВ        
МАРИЯ ХАНДЖИЙСКА        
РОБЪРТ ДИМИТРОВ        
КАРИНА ПЪХЛЕВА        
ПАВЛИН ТИХОМИРОВ        
ГЕРГАНА ЧЕРГАРОВА        
         
ИМЕ НА КУРСИСТ ПРАКТИКА 14.12.15 10.00  
ПЕТЪР ГАЦОВ        
ПЕТЪР ГЕОРГИЕВ        
ПЕТЪР ОЛЮШКОВ        
ДОНИКА ДИНЕВА        
КОЧО БОРИСОВ        
ЕВЕЛИНА ТАКИЕВА        
ДАНИЕЛ ПЕНКОВ        
ЛИЛИЯ СПАСОВА        
НАДЕЖДА НИКОЛОВА        
         
 ИМЕ НА КУРСИСТ  ПРАКТИКА  15.12.15  10.00  
 МАРИЯ ХАНДЖИЙСКА        
 КРИСТИНА ХИНОВА        
 МИРЕЛА ИВАНОВА        
ИВАЙЛО СТОЙНОВСКИ        
 АНА ГАТЕВА        
 МАРИЯ ВЪЛЧЕВА        
МАРИЯ ТОДОРОВА        
ПАВЛИНА ИВАНОВА        
ХРИСТО ИВАНЧЕВ        
         
 ИМЕ НА КУРСИСТ  ТЕОРИЯ  18.12.15  10.00  
 ИРЕНА ТАНУШЕВА        
 ЦВЕТЕЛИНА ДЕНКОВА        
 ЯНКО МИЛАНОВ        
 НИКОЛАЙ ЦИЦЕЛАС        
 ЛЬЧЕЗАР СТОЯНОВ        
 ГЕРГАНА АЛЕКСАНДРОВА        
 ЛОРА ДИМИТРОВА        
 ДИМИТЪР ЦЕНОВ        
         
 ИМЕ НА КУРСИСТ  ПРАКТИКА  21.12.15  10.00  
 МИРЕЛА ИВАНОВА        
ФИЛИПА ГАНОВА        
КАТРИН КИРОВА        
ЛОРА ДИМИТРОВА        
ЖАСМИНА СТОЯНОВА        
ПЕТЪР ПЛАМЕНОВ        
КАРИНА ПЪХЛЕВА        
ВЕНЦИСЛАВ ЦВЕТАНОВ        
ПЕТЪР ЕМИЛОВ        
         
 ИМЕ НА КУРСИСТ  ТЕОРИЯ  18.01.16  10.00  
МИРОСЛАВ АНТОНОВ        
СУРЕН МЕЛКОНЯН        
ДЖУЛИЯНА МОЛОВА        
МАРТИН НИНОВ        
НИКОЛА ПЕТРОВ        
ЕДУАРТ АТАНАСОВ        
ТЕОДОР ПЕТКОВ        
РАЛИЦА ПЕТРОВА        
ВЕСЕЛИН КРАЕВ        
         
ИМЕ НА КУРСИСТ ПРАКТИКА 19.01.16 10.00  
СТАНИСЛАВ ДЕЛЧЕВ        
ЛЪЧЕЗАР СТОЯНОВ        
КРИСТИНА ХИНОВА        
ГЕРГАНА ЧЕРГАРОВА        
ДИМИТЪР ЦЕНОВ        
ПАВЛИН СТАЙКОВ        
ИВАЙЛО ГАТЕВ        
НИКОЛЕТА ВЕНЕВА        
КИРИЛ ЦОНЕВ        
         
 ИМЕ НА КУРСИСТ  ПРАКТИКА  22.01.16  10.00  
 АННА БОРИСОВА        
 ВЕНЦИСЛАВ ЦВЕТАНОВ        
 АНА ГАТЕВА        
 РАДОСТИНА ПЪРВАНОВА        
 КАМЕЛИЯ БУДАКОВА        
 СУРЕН МЕЛКОНЯН        
 ЛЪЧЕЗАР СТОЯНОВ        
 ИВАЙЛО ГАТЕВ        
 ГЕРГАНА МАРИНОВА        
         
ИМЕ НА КУРСИСТ ПРАКТИКА 09.02.16 10.00  
ИРЕНА ТАНУШЕВА        
КРИСТИНА ГЕОРГИЕВА        
ГЕРГАНА ИВАНОВА        
РАЛИЦА ПЕТРОВА        
ФИЛИП ИВАНОВ        
ПАВЛИН ТИХОМИРОВ        
АЛЕКСАНДРА ВОДЕНИЧАРОВА        
КАМЕЛИЯ ПЕТРОВА        
         
ИМЕ НА КУРСИСТ ТЕОРИЯ 12.02.16 10.00  
АНИ МИНДИЛИКОВА        
ПОЛИНА КАРАМИХАЛЕВА        
ГЕРГАНА АЛЕКСАНДРОВА        
МАРИЯ ХРИСТОВА        
РАЛИЦА ЧОНКОВА        
СУЛТАНКА АЛЕКСАНДРОВА        
ТЕОДОР ПЕТКОВ        
МАРТИН МИЛЧЕВ        
ЕДУАРД ПЕТКОВ        
ЛЮДМИЛ АЛБЕЕВ        
КРИСТИЯН АЛЕКСАНДРОВ        
         
 ИМЕ НА КУРСИСТ  ПРАКТИКА  23.02.16  10.00  
ТАНЯ МИХАИЛОВА        
ВЕСЕЛИН КРАЕВ        
КРИСТИН БОЯНОВА        
ПЕТЯ ПОПОВА        
ЛЮДМИЛ АЛБЕЕВ        
КРИСТИНА ГЕОРГИЕВА        
         
 ИМЕ НА КУРСИСТ  ТЕОРИЯ  01.03.16  10.00  
ГЕРГАНА ГЕОРГИЕВА        
МАРИНА ТОДОРОВА        
МАРИЯ ХРИСТОВА        
СУЛТАНКА АЛЕКСАНДРОВА        
ВЛАДИСЛАВ ИВАНОВ        
ДАНИЕЛ РАШИД        
АНГЕЛ ДИМИТРОВ        
ИЛИЯН ИЛИЕВ        
КРИСТИЯН АЛЕКСАНДРОВ        
РАДОСТИН МИЛЕВ        
 ЕЛИЦА АНДОНОВА        
         
 ИМЕ НА КУРСИСТ  ПРАКТИКА  15.03.16  10.00  
 ВЛАДИСЛАВ ГЕОРГИЕВ        
 АНИ МИНДИЛИКОВА        
 ПЕТКО МИХАЙЛОВ        
 ЕВА ЦОНЕВА        
 ЦИЦЕЛАС НИКОЛАЙ        
 КОЧО БОРИСОВ        
 ЦВЕТЕЛИНА ДЕНКОВА        
 АННА БОРИСОВА        
 ПОЛИНА КАРАМИХАЛЕВА        
 ДАНИЕЛ РАШДАН        
 СИМОНА ПАЙДОВСКА        
 МАРТИН НЕНОВ        
 ЕДУАРТ АТАНАСОВ        
 РАДОСТИН МИЛЕВ        
         
 ИМЕ НА КУРСИСТ  ТЕОРИЯ  18.03.16  10.00  
 МАРТИНА ЯНАКИЕВА        
КРИСТИНА ПЕШЕНИКОВА        
ХРИСТИЯН ИВАНОВ        
МАРТИНА ТОДОРОВА        
КАМЕЛИЯ КОСТАДИНОВА        
МАЯ ЯНКОВА        
МИРЕНА КЪСЕВА        
ДЖУЛИАНА МОЛОВА        
ПЛАМЕН ГЕОРГИЕВ        
         
ИМЕ НА КУРСИСТ ПРАКТИКА 30.03.16 10.00  
НИКОЛАЙ ПЕТРОВ        
МИРЕНА КЪСЕВА        
СУЛТАНКА АЛЕКСАНДРОВА        
КАМЕЛИЯ КОСТАДИНОВА        
ПОЛИНА КАРАМИХАЛЕВА        
МИРОСЛАВ АНТОВ        
РАЛИЦА ЧОНКОВА        
ДЖУЛИАНА МОЛОВА        
         
ИМЕ НА КУРСИСТ ТЕОРИЯ 31.03.16 13.30  
         
ИЛИЯН ИЛИЕВ        
ЛУИЗА СОКОЛОВА        
ДИМЧО ВАСИЛЕВ        
ГЕРГАНА АЛЕКСАНДРОВА        
АНДРЕА АНГЕЛОВА        
ГАБРИЕЛА ЗАЙЗЕ        
ПОЛИНА МИЛАНОВА        
АЛЕКСАНДЪР НЕНОВ        
ЦВЕТЕЛИНА ЦЕНОВА        
ВЕСЕЛИНА ТОСЕВА        
         
ИМЕ НА КУРСИСТ ПРАКТИКА 19.04.16 10.00  
АЛЕКСАНДЪР ГЕОРГИЕВ        
 СИМОНА ПАЙДОВСКА        
ЛИДИЯ КИРИЛОВА        
ЕЛИЦА АНДОНОВА        
ИЛИЯН ИЛИЕВ        
МИРОСЛАВ АНТОНОВ        
МАЯ ЯНКОВА        
МАРИНА ТОДОРОВА        
АНГЕЛ ДИМИТРОВ        
         
ИМЕ НА КУРСИТ ПРАКТИКА 27.04.16 10.00  
МАРТИНА ЯНАКИЕВА        
НИКОЛАЙ ПЕТРОВ        
АНТОНИЯ КАРАСЛАВОВА        
ЕЛЕНА МАНГОВА        
 ПЕТЪР ГЕОРГИЕВ        
ХРИСТИЯН ИВАНОВ        
АЛЕКСАНДЪР НЕНОВ        
ЕЛИЦА АНДОНОВА        
ВЕСЕЛИНА ТОСЕВА        
         
ИМЕ НА КУРСИСТ ТЕОРИЯ 27.04.16 13-30  
ЦВЕТЕЛИНА ЦЕНОВА        
МАРТИН АНГЕЛОВ        
КРИСТИЯН АЛЕКСАНДРОВ        
АЛИ ЮМЕРОВ        
СТЕФАНИ ЙОРДАНОВА        
ЕМА ХРИСТОВА        
АЛЕКСАНДРА ХРИСТОВА        
СТАНИСЛАВА ТРАЯНОВА        
МИРОСЛАВ ВЕНЕВ        
АДРИЯНА КАЛДЕРОН        
         
 ИМЕ НА КУРСИСТ  ПРАКТИКА  14.05.16  10.00  
ЛИДИЯ КИРИЛОВА        
МАРИЯ ХРИСТОВА        
 ДИМЧО ВАСИЛЕВ        
ЛУИЗА СОКОЛОВА        
ГЕРГАНА ГЕОРГИЕВА        
ГАБРИЕЛА ЗАЙЗЕ        
МАРИНА ТОДОРОВА        
РАЛИЦА ЧОНГОВА        
         
ИМЕ НА КУРСИСТ ПРАКТИКА 17.05.16 10.00  
ХРИСТИЯН ИВАНОВ        
МАРТИН АНГЕЛОВ        
СТАНИСЛАВА ТРАЯНОВА        
ПОЛИНА МИЛАНОВА        
КРИСТИЯН АНГЕЛОВ        
НИКОЛАЙ ИВАНОВ        
         
 ИМЕ НА КУРСИСТ  ТЕОРИЯ  19.05.16  13-30  
РАДОСТИН МИНКОВ        
ЛИЛИЯ СТЕФАНОВА        
ЛИЯ МЛАДЕНОВА        
АНТОН СТОЯНОВ        
ИЛИЯНА КИРИЛОВА        
ДИМИТЪР ЛОЗАНОВ        
ВАСИЛИЯ ИЛИЕВА        
РОСИНА КРЪСТЕВА        
КАТРИН ГЛИНДЖЕВА        
         
ИМЕ НА КУРСИСТ  ПРАКТИКА  13.06.16  10.00  
 МИРОСЛАВ ВЕНЕВ        
 ДИМИТЪР ЛОЗЕВ        
 СТАНИСЛАВА ПЕТКОВА        
 АЛЕКСАНДРА ХРИСТОВА        
АНТОН АЛИПИЕВ        
НИЛГЮН ИСМАИЛ        
ЕЛИЦА АНДОНОВА        
ЛИЛИЯ СТЕФАНОВА        
ФАТМЕ СЕМЕРДЖИЕВА        
         
ИМЕ НА КУРСИСТ ПРАКТИКА 20.06.16 10.00  
ДАРИНА ИВАНОВА        
ЦВЕТЕЛИНА ИВАНОВА        
ПЕТКО МИХАЙЛОВ        
ЛИЯ МЛАДЕНОВА        
ВЕСЕЛИНА НИКОЛАЕВА        
МИРОСЛАВ        
         
ИМЕ НА КУРСИСТ ТЕОРИЯ 22.06.16 13-30  
ХРИСТО ЛАЗАРОВ        
СТОЯН ГОРАНОВ        
СНЕЖАНА КОЛЕВА        
ГАЛИНА ПЕТРОВА        
ДАНИЕЛ ТОШЕВ        
МОМЧИЛ НАЙДЕНОВ        
АНТОНИЙ БОЯДЖИЕВ        
СТЕФКА ЖЕЛЯЗКОВА        
ИВАН ХРИСТОВ        
         
 ИМЕ НА КУРСИСТ  ПРАКТИКА  04.07.16  10.00  
 ВЕСЕЛИНА ТОСЕВА        
 АНТОН СТОЯНОВ        
 КРИСТИНА ГЕБРЕВА        
 ДИАНА ДОБРЕВА        
 РАДОСТИН МИНКОВ        
 МИРОСЛАВ ВЕНЕВ        
 НИКОЛАЙ ГЕОРГИЕВ        
 ДАНИЕЛ ТОШЕВ        
 ПЕТКО МИХАЙЛОВ        
         
 ИМЕ НА КУРСИСТ  ПРАКТИКА  11.07.16 10,00  
 МАРТИН НИКОЛОВ        
 МЕТОДИ ЛАЗАРОВ        
 ЯВОР ЛАЗАРОВ        
 ЕМА ХРИСТОВА        
 КРИСТИНА ГЕБРЕВА        
 АНТОН СТОЯНОВ        
         
 ИМЕ НА КУРСИСТ  ТЕОРИЯ  15.07.16  11-30  
 ДЕСИСЛАВА ПАВЛОВА        
 СНЕЖАНА КОЛЕВА        
 РУМЕН МИХАЙЛОВ        
 СТАНИСЛАВА СТОЯНОВА        
 ЛИЛЯНА БЪРДАРСКА        
 ВАЛЕРИ ВАСИЛЕВ        
 ДЕСИСЛАВА НЕДЕВА        
 ВАЛЕНТИ ХРИСТОВ        
 МИЛА ВАРЧЕВА        
 ПЕТЪР  ПЕТРУШИНОВ        
         
         
                              РЕЗУЛТАТИТЕ  ОТ ИЗПИТИ МОЖЕ ДА  ВИДИТЕ ТУК    
         
   www.rta.government.bg      
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         
         

       

zapishi-se-sega

Начало на Курс

<<  Юли 2018  >>
 Пн  Вт  Ср  Чт  Пт  Сб  Нд 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Полезни връзки

online-listovki
avtospravki

facebook

Templates Joomla 1.6